w

Zapukaj do moich drzwi odc. 144. Streszczenie, powtórka

Zapukaj do moich drzwi odc. 144. Co wydarzy się w tym odcinku tureckiego serialu, który po polsku emituje telewizyjny kanał Wirtualnej Polski. Gdzie oglądać powtórki online?

Premiera serialu Zapukaj do moich drzwi odc. 144 już w środę 20 lipca 2022 roku o godzinie 19:50 w telewizji WP. Odcinke online na żywo za darmo można oglądać jako live stream na platformie WP PIlot.

Co wydarzy się w Zapukaj do moich drzwi 144? Prezentujemy streszczenie odcinka: Nadeszła długo wyczekiwana chwila, czyli ślub Serkana i Edy. Po licznych perypetiach i nieporozumieniach w końcu się pobrali. Wydaje się, że ich przyszłość rysuje się w jasnych barwach. Czy rzeczywiście tak będzie?

Przekonaj się oglądając kolejne odcinki serialu. Jeśli przegapiliście odcinek to Zapukaj do moich drzwi odc. 144 można obejrzeć jako powtórkę we wtorek o 6:35 w telewizji WP.

Oczywiście dostępne są również powtórki VOD. Wszystkie odcinki tureckiego serialu Zapukaj do moich drzwi publikuje WP PIlot. Sporo osób ogląda serial również na CDA i szuka go na VOD TVP PL, ale tam oczywiście go nie ma.

Nieobecni sezon 3 kiedy

Nieobecni sezon 3 kiedy? Data premiery

Strumyk TV

Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?