Zapukaj do moich drzwi odc. 112, 113, 114 streszczenie, powtórki, napisy PL

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków ma serial? Przeczytaj streszczenia odci. Odcinek wyemitowany zostanie w telewizji WP we wtorek. Gdzie znaleźć streszczenia odcinków, powtórki lub wszystkie odcinki i napisy PL?

Serial „Zapukaj do moich drzwi” streszczenia

Turecki serial Zapukaj do moich drzwi po polsku emitowany jest w telewizji WP Pilot o godzinie 19:50. Przyjął on się bardzo dobrze i gromadzi coraz większą widownie.

Zapukaj do moich drzwi streszczenia odcinków oraz ich powtórki można obejrzeć na WP Pilot. Nie zawsze trafiają tam od razu wszystkie odcinki, dlatego sporo osób szuka już Zapukaj do moich drzwi odc. 113, 113, 114, 115 napisy pl na CDA, Dailymotion oraz serwisach publikujących tureckie seriale.

Powtórki serialu można oglądać w telewizji WP następnego dnia. Ostatni odcinek leci o godzinie 7:00.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma sezon 1 serialu Zapukaj do moich drzwi? Jak na razie wiadomo, że w Turcji widzowie mieli okazję obejrzeć 52 odcinki. Każdy z nich trwał około dwóch godzin, co oznacza, że w Polsce można spodziewać się emisji nieco ponad 100 odcinków tego tureckiego serialu.

Streszczenia odcinków serialu Zapukaj do moich drzwi

Zapukaj do moich drzwi odc. 110

Serkan jest zszokowany postawą Edy, która zdecydowanie zareagowała na wieść o tym, że Selin spodziewa się dziecka. Mężczyzna stara się zatrzymać swoją ukochaną.

Zapukaj do moich drzwi odc. 111

Po usilnych staraniach Edy o odzyskanie Serkana sytuacja się odwraca – tym razem to mężczyzna z determinacją musi zabiegać o swoją ukochaną, jeśli chce dzielić z nią życie. W tym czasie kobieta próbuje dowiedzieć się, czy Selin naprawdę zaszła w ciążę. Ma świadomość, że ta sytuacja może być tylko częścią jakiejś rozgrywki.

Zapukaj do moich drzwi odc. 112

Serkan i Eda przypadkowo spotykają się na lotnisku. Niebawem kobieta staje w obliczu bardzo trudnej decyzji, gdy jej wybranek zapada na zdrowiu.

Zapukaj do moich drzwi odc. 113

Selin nie chce się poddać w swoich dążeniach do odzyskania Serkana. Mężczyzna dowiaduje się o swojej chorobie, co stawia go w obliczu bardzo trudnych wyborów. Musi podjąć decyzję, która zaważy nie tylko na jego życiu.

Zapukaj do moich drzwi odc. 114

Serkan, który dowiedział się o swojej chorobie, zostaje zmuszony do podjęcia ważnej decyzji. To, co postanawia, szokuje ludzi z jego otoczenia. Nie pozostaje też bez wpływu na uczucie, które łączy mężczyznę z Edą.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P