Zapukaj do moich drzwi odc. 157, 158, 159 streszczenie, powtórki, napisy PL

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków ma serial? Gdzie znaleźć streszczenia odcinków 157, 158, 159, powtórki lub wszystkie odcinki i napisy PL?

Serial „Zapukaj do moich drzwi” streszczenia odcinków

Turecki serial Zapukaj do moich drzwi po polsku emitowany jest w telewizji WP Pilot o godzinie 19:50. Przyjął on się bardzo dobrze i gromadzi coraz większą widownie.

Zapukaj do moich drzwi streszczenia odcinków oraz ich powtórki można obejrzeć na WP Pilot. Nie zawsze trafiają tam od razu wszystkie odcinki, dlatego sporo osób szuka już Zapukaj do moich drzwi odc. 156, 157, 158, 159 napisy pl na CDA, Dailymotion oraz serwisach publikujących tureckie seriale.

Powtórki serialu można oglądać w telewizji WP następnego dnia. Ostatni odcinek leci o godzinie 7:00.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma sezon 1 serialu Zapukaj do moich drzwi? Jak na razie wiadomo, że w Turcji widzowie mieli okazję obejrzeć 52 odcinki. Każdy z nich trwał około dwóch godzin, co oznacza, że w Polsce można spodziewać się emisji nieco ponad 150 odcinków tego tureckiego serialu.

Streszczenia odcinków serialu Zapukaj do moich drzwi

Zapukaj do moich drzwi odc. 154

Serkan wciąż obawia się, że coś zagraża dziecku i ukochanej. Eda, która ma już dość przesadnej troski męża, nie chce dopuścić do tego, by ktokolwiek inny traktował ją w taki sposób.

Zapukaj do moich drzwi odc. 155

Żona Serkana postanawia przez jakiś czas ukrywać przed ludźmi z otoczenia fakt, że jest w ciąży. Jej starania mają jednak zaskakujące konsekwencje i przyczyniają się do zamieszania.

Zapukaj do moich drzwi odc. 156

Eda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Może liczyć na wsparcie męża. Wkrótce życie zakochanych, których losy obfitowały w burzliwe perypetie, znów diametralnie się zmieni. Będą musieli odnaleźć się w roli rodziców.

Zapukaj do moich drzwi odc. 157

Serkan nie może się doczekać, kiedy pozna płeć dziecka, które przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Eda prosi go jednak, by pozostało to niespodzianką.

Zapukaj do moich drzwi odc. 158 streszczenie

Serkan udaje, że akceptuje wybór ukochanej dotyczący ujawnienia płci dziecka. Wiedziony ciekawością na wszystkie sposoby próbuje się jednak dowiedzieć, czy będzie miał syna czy córkę.

Zapukaj do moich drzwi odc. 159 streszczenie

Czas oczekiwania na dziecko przez Edę i Serkana nie jest radosny dla małej Kiraz. Dziewczynka zaczyna odczuwać coraz większą zazdrość.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general