Zapukaj do moich drzwi odc. 161 streszczenie, powtórki, napisy PL

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków ma serial? Gdzie znaleźć streszczenia odcinków 161, powtórki lub wszystkie odcinki i napisy PL?

Serial „Zapukaj do moich drzwi” streszczenia odcinków

Turecki serial Zapukaj do moich drzwi po polsku emitowany jest w telewizji WP Pilot o godzinie 19:50. Przyjął on się bardzo dobrze i gromadzi coraz większą widownie.

Zapukaj do moich drzwi streszczenia odcinków oraz ich powtórki można obejrzeć na WP Pilot. Nie zawsze trafiają tam od razu wszystkie odcinki, dlatego sporo osób szuka już Zapukaj do moich drzwi odc. 161, odcinka 162 nie nastąpi napisy pl na CDA, Dailymotion oraz serwisach publikujących tureckie seriale.

Powtórki serialu można oglądać w telewizji WP następnego dnia. Ostatni odcinek leci o godzinie 7:00.

Zapukaj do moich drzwi ile odcinków?

Ile odcinków ma sezon 1 serialu Zapukaj do moich drzwi? Jak na razie wiadomo, że w Turcji widzowie mieli okazję obejrzeć 52 odcinki. Każdy z nich trwał około dwóch godzin, co oznacza, że w Polsce można spodziewać się emisji nieco ponad 150 odcinków tego tureckiego serialu.

Streszczenia odcinków serialu Zapukaj do moich drzwi

Zapukaj do moich drzwi odc. 158 streszczenie

Serkan udaje, że akceptuje wybór ukochanej dotyczący ujawnienia płci dziecka. Wiedziony ciekawością na wszystkie sposoby próbuje się jednak dowiedzieć, czy będzie miał syna czy córkę.

Zapukaj do moich drzwi odc. 159 streszczenie

Czas oczekiwania na dziecko przez Edę i Serkana nie jest radosny dla małej Kiraz. Dziewczynka zaczyna odczuwać coraz większą zazdrość.

Zapukaj do moich drzwi odc. 160 streszczenie

Serkan i jego ukochana jadą razem do chaty w lesie. Pragną spędzić czas tylko we dwoje. Niestety, prześladuje ich pech. Para nie może kontynuować podróży.

Zapukaj do moich drzwi odc. 161 streszczenie (finał)

W lesie Eda zaczyna odczuwać bóle porodowe. Chce, żeby Serkan przeprowadził poród, ale mężczyzna jest zdeterminowany by zabrać żonę do lekarza. Tymczasem wszyscy spotykają się w szpitalu z różnych powodów, tylko pechowego małżeństwa tam nie ma

Villarreal - Lech stream i transmisja

Lech Poznań – F91 Dudelange transmisja online. Mecz na żywo w internecie za darmo

Przysięga 703 streszczenie szczegółowe