w , ,

Nieobecni sezon 3 kiedy? Data premiery

Nieobecni sezon 3 kiedy

Kiedy premiera Nieobecni sezon 3? Data premiery nie jest znana. Nie ma również potwierdzenia, że w ogóle powstanie. Zobacz co wiadomo na temat nowych odcinków, a także dowiedz się kiedy Nieobecni sezon 2 będą dostępni w TVN.

Serial Nieobecni to kolejna niezwykle popularna produkcja Player Originals. W czerwcu i lipcu 2022 roku można było oglądać sezon 2, który podobnie jak pierwszy, składał się z 10 odcinków.

Kiedy ukaże się Nieobecni sezon 3? Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. TVN i Player nie potwierdziły również zakontraktowania i rozpoczęcia prac nad nowym sezonem. Można jednak zakładać, że on powstanie. Kiedy? Według naszym informacji Nieobecni 3 sezon premierę mógłby mieć jesienią 2023.

Serial Nieobecni Sezon 2 do tej pory premierą miał jedynie na platformie Player, a wiadomo, że pojawi się również w telewizji TVN. Kiedy pojawi się w TV? Najprawdopodobniej jesienią, gdy ukaże się nowa ramówka. Nie ma na to jednak jeszcze potwierdzenia, więc może to być również początek 2023 roku.

Osoby, które jeszcze nie oglądały odcinków serialu Nieobecni, mogą to uczynić na platformie Player.pl, gdzie dostępne są wszystkie odcinki. Dostęp nie jest darmowy, ale w promocji za 49 zł rocznie można oglądać nie tylko tą produkcję, ale również wiele innych seriali, programów i ciekawych materiałów w formie VOD. Wiele seriali dostępnych jest tam przed premierą w TV.

Przysięga

Przysięga 688 streszczenie szczegółowe

Zapukaj do moich drzwi odc. 144. Streszczenie, powtórka