w

Zakochani po uszy sezon 4 odc. 244 i 245 streszczenie

Zakochani po uszy 201
Fot. x-news

Zakochani po uszy odcinek 244 i 245 – streszczenie szczegółowe odcinki. Emisja serialu w TVN 7. Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy 4 odc. 244 i 245

Zakochani po uszy sezon 4 można oglądać w telewizji TVN 7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Powtórki odcinków emitowane są następnego dnia o godzinie 17:45 (godzina emisji powtórki może się różnić) oraz w sobotę od rana.

Zakochani po uszy 244 obejrzeć można we wtorek 17 listopada. W środę wyemitowany zostanie odcinek 245.

Zakochani po uszy online za darmo

Nie każdy może codziennie oglądać serial w telewizji TVN7 i szuka powtórki w internecie. Zakochani po uszy online za darmo w formie VOD można oglądać na platformie Player. Dostępny jest tam zarówno sezon 4, jak i wcześniejsze. Live stream online z TVN7 dostępny jest w tym samym miejscu oraz na WP Pilot.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 243 streszczenie

W odcinku 243 Paula nie jest w stanie przebaczyć Kubie. Choć obydwoje nie potrafią bez siebie żyć, to na razie nie są w stanie się pogodzić. Wiki tymczasem postanawia z powrotem wprowadzić się do męża. Jednak Marcin boi się, czy uda im się wszystko poukładać i znów nie popełnić błędów, które zniszczą ich  małżeństwo. Dlatego proponuje żonie ustalenie nowych zasad ich wspólnego życia. Piotr jest coraz bardziej wściekły zachowaniem Borysa. Uważa, że mężczyzna podrywa Asię.

Zakochani po uszy 244 streszczenie

W odcinku 244 Marcin za radą Asi proponuje Wiki, aby nawzajem sporządzili listę rzeczy, które przeszkadzają im w sobie. Ma to ustrzec ich przed przykrą codziennością, która znów może zniszczyć ich małżeństwo. Sam podchodzi do sprawy bardzo poważnie. Tymczasem Laura szykuje zemstę i podrzuca do bistro szczurze odchody, a następnie donosi na restauracje do sanepidu. Halina jest załamana, bo po wizycie urzędniczki musi zamknąć bistro na kilka dni, a dzieje się to akurat przed dużą impreza, która miała się tam odbyć… Natomiast Asia ze zdziwieniem odkrywa w mieszkaniu gadżety erotyczne. Szybko zaczyna podejrzewać, że to sprawka Klary.

Zakochani po uszy 245 streszczenie

W odcinku 245 Michał otrzymuje list od Sylwii, ale boi się go otworzyć. Marcin ma pretensje do Asi za pomysł z listą wad, którą zaproponował żonie. Nie poszło to po jego myśli… Tymczasem do Krakowa wraca Tamara, zona Pawła. Przypadek sprawia, ze Tamara i Bartek wpadają na siebie na ulicy i zakochują od pierwszego wejrzenia. Wkrótce Bartek poznaje prawdę o związku Tamary i Pawła.

Zakochani po uszy sezon 4 - streszczenie odcinków

Don Stanislao online

Don Stanislao online. Gdzie obejrzeć film TVN 24 w internecie?

Skoki narciarskie online za darmo transmisja dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie na żywo w internecie. Transmisja i stream online za darmo