Skoki narciarskie na żywo w internecie. Transmisja i stream online za darmo

Skoki narciarskie na żywo online. Transmisja za darmo dostępna jest w TVP 1, TVP Sport, jak i internecie. Zobacz gdzie oglądać konkursy skoków narciarskich.

Skoki narciarskie na żywo – transmisje w TV

Skoki narciarskie 2020/2021 rozpoczną się 20 listopada od kwalifikacji do Pucharu Świata w Wiśle. Sezon potrwa aż do 28 marca. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie powtórzy się sytuacja z poprzedniej kampanii, gdy skoki narciarskie z powodu pandemii zostały zakończone wcześniej.

Skoki narciarskie na żywo w TV można oglądać w kilku kanałach. Transmisja za darmo dostępna będzie w TVP 1 i TVP Sport. Zawody live pokazuje również Eurosport 1. W telewizji tej oglądać można również kwalifikacje.

Skoki narciarskie na żywo w internecie za darmo

Gdzie oglądać skoki narciarskie online za free? Transmisja za darmo w legalny sposób jest dostępna z każdego konkursu skoków. Live stream w internecie udostępnia sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport, a także WP Pilot, gdzie można oglądać transmisje z TVP 1 na żywo w internecie.

Telewizja Eurosport online stream udostępnia na platformach IPLA TV i Eurosport Player.

Wyniki live ze skoków narciarskich znaleźć można również w serwisie TVRadar.pl.

W tym sezonie, przynajmniej na początku, zawody skoków narciarskich odbywać będą się bez udziału kibiców, dlatego zapraszamy do oglądania transmisji TV lub online za darmo. Zarówno z Pucharu Świata, jak i Turnieju Czterech Skoczni. Liczymy, że w sezonie 2020/2021 Dawid Kubacki, Kamil Stoch i reszta Polaków dostarczą nam wielu emocji.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P