Strona głównaTelewizja onlineTVN 7 online streamZakochani po uszy online. Odc. 265, 266, 267

Zakochani po uszy online. Odc. 265, 266, 267

Zakochani po uszy 265, 266, 267- streszczenie szczegółowe odcinków z sezonu 4. Emisja serialu w TVN 7. Zakochani po uszy online za darmo bez rejestracji można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy 265, 266, 267

Zakochani po uszy sezon 5 można oglądać w telewizji TVN 7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 od początku 2021 roku. Powtórki odcinków emitowane są następnego dnia o godzinie 17:45 (godzina emisji powtórki może się różnić) oraz w sobotę od rana.

Zakochani po uszy 265 obejrzeć można w poniedziałek 4 stycznia. W tym tygodniu emisja odcinków 266, 267, 268.

Zakochani po uszy online za darmo bez rejestracji

Nie każdy może codziennie oglądać serial w telewizji TVN7 i szuka powtórki w internecie. Zakochani po uszy online za darmo bez rejestracji w formie VOD można oglądać na platformie Player. Dostępny jest tam zarówno sezon 4, jak i wcześniejsze. Posiadacze pakietu START lub wyższego mogą oglądać również przedpremierowo kolejne odcinki Zakochanych po uszy: 265, 266 i 267.

Live stream online z TVN7 dostępny jest w tym samym miejscu oraz na WP Pilot.

Zakochani po uszy online

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 265

Sylwia wciąż ma nadzieję, że odnajdzie Michała. Porzuca j a, kiedy dowiaduje się, że Michał odebrał jej list, ale na niego nie odpisał. Czuje się zlekceważona, nie ma pojęcia o intrydze Elwiry. Tego dnia Sylwia po raz pierwszy od wyjścia na wolność pojawia się w kamienicy. To jej pierwszy dzień pracy w kancelarii Dariusza. Pani Jola mdleje na jej widok. Kiedy Sylwia przychodzi do kliniki, wywołuje tym niemały szok. Przypadek sprawia, że Hanka poznaje się z Sylwią, nie ma pojęcia, że to dziewczyna, którą był zauroczony Michał… Wkrótce Sylwia i Michał spotykają się w kamienicy. Tymczasem Wiki musi przyznać się Asi do zgubienia dokumentów dla ubezpieczyciela, które poprzedniego dnia dała jej przyjaciółka. Asia jest zła, natomiast Borys jest zadowolony, bo jego plan oczernienia Wiki działa.

Zakochani po uszy 266

Michał i Sylwia są zaskoczeni spotkaniem. Michał jest przekonany, że Michalinka nie jest jego dzieckiem chce, aby Sylwia zniknęła z jego życia, bo wszystko co było między nimi, to przeszłość. Jednak na obojgu spotkanie zrobiło duże wrażenie, Sylwia czuje, że ma złamane serce przez Michała. Natomiast Michał chce jak najszybciej znaleźć mieszkanie dla siebie, Antka i Hanki, aby uciec z kamienicy i nie spotykać Sylwii. Elwira każe Michałowi trzymać się z daleka od jej córki. Tymczasem Sylwia angażuje się w pomoc byłej współwięźniarce i prosi Dariusza o zajęcie się jej sprawa. Jednocześnie Wiki próbuje ostrzec Asię przed Borysem, boi się, że mężczyzna chce zająć miejsce Piotra. Nakłania Asię, aby trzymała Borysa na dystans. Mężczyzna słyszy rozmowę przyjaciółek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj