Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji

Barwy Szczęścia odcinek 2357, 2358, 2359, 2360 – streszczenie. Zobacz gdzie oglądać serial online za darmo bez rejestracji i kiedy pojawią się nowe odcinki.

Barwy Szczęścia online za darmo

Barwy Szczęścia to serial emitowany od poniedziałku do piątku w telewizji TVP 2 o godzinie 20:10. Odcinki online za darmo na żywo można oglądać na WP Pilot, jako live stream z TV. Jest to darmowy i legalny sposób. W tym tygodniu obejrzeć można Barwy Szczęścia 2256, 2357, 2358, 2359, 2360.

Barwy Szczęścia online za darmo, jako powtórki w formie VOD, dostępne są także na platformie TVP VOD, gdzie udostępniane są wszystkie odcinki za free.

Barwy Szczęścia streszczenie odcinków

Barwy Szczęścia streszczenie odcinków

Barwy Szczęścia 2357

Kryzys w związku Klary i Huberta pogłębia się, aż w końcu małżonkowie decydują się zwrócić o pomoc do terapeuty. To nie koniec kłopotów pod dachem Pyrków. Patryk wchodzi w ostry konflikt z ojcem zaniepokojony tym, że przebudowa kamienicy może zmienić się w katastrofę. Optymizm w cztery ściany Pyrków wnosi Agata. Wspólnie z kucharzem Michałem testuje na pensjonariuszach ośrodka rehabilitacyjnego nowe menu i odnosi prawdziwy sukces. Dawid zwierza się Zuzi, że zakochał się w Michalinie i prosi koleżankę, by wybadała jakie ma u niej szanse.

Barwy Szczęścia 2358

Żabcia dostrzega, jak bardzo Stefan tęskni za Walerią i namawia go, by spróbował w końcu żonę odzyskać. Patryk kolejny raz ściera się z ojcem, który całą odpowiedzialnością za przebudowę kamienicy obarcza jego. Przygnębiony Damian wyznaje Renacie, że właśnie stracił pracę. Kelnerka namawia go, by zwrócił się do Patryka, który szuka ludzi do pracy na budowie. Tymczasem Marek z Iwoną szykują się na przyjazd Witka, który wychodzi w końcu z ośrodka i ma zamieszkać z rodziną w nowym domu.

Barwy Szczęścia 2359

Wyczulony na punkcie walczącego z uzależnieniem Witka Marek wpada w panikę, kiedy o poranku odkrywa, że syna nie ma w domu. Młody Złoty poznaje nastoletnią sąsiadkę Michalinę. Na przyczepę Gawrona i Żabci napada grupa wyrostków, a Rysiek jest pewien, że to nie przypadek. Artyści nagrywają teledysk z protest songiem o walce z deweloperem. Tymczasem przekupiony przez Wilka urzędnik informuje Darka, że w sprawie stadionu odbędzie się nowy przetarg. Iza pyta Paulinkę, czy chciałaby, aby Sadowski formalnie został jej ojcem. Łukasz zabiera córkę do Warszawy, aby malarka mogła, jak najszybciej zakończyć prace nad freskiem i zerwać kontakt z Adamem. Współpracownik Małek nie zamierza jednak dać jej spokoju.

Barwy Szczęścia 2360

Urszula szuka Józka u Darka i tak Janicki dowiaduje się, że przyczyną niespodziewanego przyjazdu Sałatki był romans Julity z jego kolegą z boiska, Alvaro Doratą. Klara i Hubert umawiają się z seksuologiem, licząc że specjalista pomoże im uporać się z problemami małżeńskimi. Agata spotyka się w kawiarni z Umińską i Sadowskim, ponieważ dziennikarka chce podjąć współpracę z fundacją Marii Pyrki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj