w

Sylwester online na żywo. Stream z TVP 2 i Polsat

Sylweter online

Sylwester online to dobry sposób, aby śledzić koncerty z TVP 2 i Polsatu na żywo w internecie. Zobacz jacy artyści wystąpią i jak oglądać Sylwester online za darmo. Live stream online za free udostępnia WP Pilot.

Sylwester z TVP2 online

W tym roku Sylwester 2021 wygląda inaczej niż zazwyczaj. Imprezy zostały ograniczone, a koncerty w TV organizowane są bez udziału publiczności.

Telewizja TVP 2 Sylwester zorganizowała w Ostródzie. Sylwester Marzeń z Dwójką zazwyczaj odbywał się w Zakopanem. Kto wystąpi w tym roku? Nie zabraknie oczywiście Zenka Martyniuka i zespołu Boys. Poza tym w TVP 2 usłyszymy jak śpiewa Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Gromee, Golec uOrkiestra, Zakopower, Weekend, Milano i Defis.

Sylwester z TVP 2 online za darmo można obejrzeć na platformie WP Pilot, gdzie dostępny będzie darmowy live stream online. Również za granicą.

Sylwester w Polsat online

Również telewizja Polsat organizuje Sylwestra na żywo. koncerty odbędą się w dwóch studiach telewizyjnych. Sylwester z Polsatem to m.in. występy Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Lou Bega, Piękni i Młodzi, Stachursky, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj To Głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber & InoRos.

Sylwester na żywo z telewizji Polsat również można oglądać na platformie WP Pilot. Sylwester Marzeń z Dwójką od 19:55.

Sylwester w TVN

Każdego roku Sylwestra można było obejrzeć w TVP 2, Polsat i TVN. Tym razem ta ostatnia telewizja nie zdecydowała się organizować koncertu.

TVN postawił na filmy. Wyemitowane zostaną takie fimy jak „Nigdy w życiu”, „Pieniądze to nie. wszystko”, American Pie 2 i Świadek Koronny.

Live stream z TVN za darmo można oglądać na WP Pilot i Player.

Wiele koncertów, audycji można oczywiście oglądać na żywo w internecie jako live stream online na Youtube.

Na Wspólnej online za darmo bez logowania

Na Wspólnej online bez logowania. Streszczenie odcinków 3351, 3352, 3353

Zakochani po uszy online

Zakochani po uszy online. Odc. 265, 266, 267