Sylwester online na żywo. Stream z TVP 2 i Polsat

Sylwester online to dobry sposób, aby śledzić koncerty z TVP 2 i Polsatu na żywo w internecie. Zobacz jacy artyści wystąpią i jak oglądać Sylwester online za darmo. Live stream online za free udostępnia WP Pilot.

OGLĄDAJ SYLWESTRA ONLINE

Sylwester z TVP2 online

W tym roku Sylwester 2021 wygląda inaczej niż zazwyczaj. Imprezy zostały ograniczone, a koncerty w TV organizowane są bez udziału publiczności.

Telewizja TVP 2 Sylwester zorganizowała w Ostródzie. Sylwester Marzeń z Dwójką zazwyczaj odbywał się w Zakopanem. Kto wystąpi w tym roku? Nie zabraknie oczywiście Zenka Martyniuka i zespołu Boys. Poza tym w TVP 2 usłyszymy jak śpiewa Cleo, Roksana Węgiel, Viki Gabor, Gromee, Golec uOrkiestra, Zakopower, Weekend, Milano i Defis.

Sylwester z TVP 2 online za darmo można obejrzeć na platformie WP Pilot, gdzie dostępny będzie darmowy live stream online. Również za granicą.

Sylwester w Polsat online

Również telewizja Polsat organizuje Sylwestra na żywo. koncerty odbędą się w dwóch studiach telewizyjnych. Sylwester z Polsatem to m.in. występy Bajm, Doda, Sylwia Grzeszczak, Dawid Kwiatkowski, Enej, Alicja Majewska, Czadoman, Michał Szpak, Lou Bega, Piękni i Młodzi, Stachursky, After Party, Feel, Piersi, Brave & Antek Smykiewicz, Michał Wiśniewski, Mandaryna, Daj To Głośniej, Sławomir, Stefano Terrazzino i Liber & InoRos.

Sylwester na żywo z telewizji Polsat również można oglądać na platformie WP Pilot. Sylwester Marzeń z Dwójką od 19:55.

Sylwester w TVN

Każdego roku Sylwestra można było obejrzeć w TVP 2, Polsat i TVN. Tym razem ta ostatnia telewizja nie zdecydowała się organizować koncertu.

TVN postawił na filmy. Wyemitowane zostaną takie fimy jak „Nigdy w życiu”, „Pieniądze to nie. wszystko”, American Pie 2 i Świadek Koronny.

Live stream z TVN za darmo można oglądać na WP Pilot i Player.

Wiele koncertów, audycji można oczywiście oglądać na żywo w internecie jako live stream online na Youtube.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P