Zakochani po uszy 317, 318, 319
Fot. x-news

Zakochani po uszy odcinek 306, 307, 308 online, powtórki i streszczenie odcinków. Zobacz co przyniosą nowe odcinki. Serial można oglądać w telewizji TVN 7.

Zakochani po uszy 306, 307, 308

Zakochani po uszy 306 można obejrzeć w czwartek 18 marca. Odcinki 307 i 308 wyemitowane zostaną na początku przyszłego tygodnia. Gdzie i o której oglądać? Serial emituje TVN 7 o godzinie 19:30.

Ostatni odcinek można obejrzeć o godzinie 7:55 w TV. Powtórki wszystkich odcinków publikowane są na platformie Player. Zakochani po uszy online za darmo nie są już dostępne, ponieważ Player jest płatny.

Jeżeli przegapiliście jakiś odcinek, to poniżej prezentujemy streszczenie odcinków.

Zakochani po uszy odcinki:

  • Zakochani po uszy odc. 306 – czwartek, 18 marca
  • Zakochani po uszy odc. 307 – poniedziałek, 22 marca
  • Zakochani po uszy odc. 308 – wtorek, 23 marca

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 306 streszczenie

Piotr wraca do domu. Wśród bliskich panuje radość i przygotowania do imprezy powitalnej, natomiast Piotr czuje się nieswojo. Na powitalne przyjęcie Halina zaprasza Tamarę. Tamara spotyka się z Bartkiem i nareszcie mają okazję, by szczerze ze sobą porozmawiać. Dla Tamary to bardzo trudne. Impreza trwa w najlepsze, wkrótce okazuje się, że Piotr zniknął.

Zakochani po uszy 307 streszczenie

Asia jest przerażona, bo Piotr niezauważony przez nikogo zniknął z mieszkania. Przyjaciele rozpoczynają poszukiwania, znajdują go spacerującego. Piotr czuje, że musi wyrwać się z dotychczasowego życia, potrzebuje przestrzeni. Asia boi się, że Piotr chce zostawić ją i dzieci.. Kuba namawia Asie, żeby dali sobie z Piotrem czas, wyjechali i nacieszyli się sobą. Tymczasem niespodziewanie w kancelarii Dariusza pojawia się Jacek, zarzuca Sylwii, że zdradza go z Michałem. Wojtek podsuwa Jackowi pomysł, aby zrobił test na ojcostwo, bo znając Sylwię, w sprawie dziecka też mogła wszystkich oszukać. Jednocześnie Klara nie zamierza pozwolić, aby Radek zbliżył się do Karoliny, ale jej intrygi nie działają. Wkrótce Radek odkrywa zamiłowanie Karoliny do szachów i ma już plan, jak ją zdobyć.

Zakochani po uszy 308 streszczenie

Sylwia martwi się tym, że Jacek rozbije jej związek i straci Michała. Tym bardziej, że Jacek postanawia zrobić test na ojcostwo, odwiedza Elwirę i porywa Michalinkę. Sylwia jest przerażona, razem z Michałem czekają na Jacka i córeczkę, Sylwia nie chce zawiadamiać policji. Pod wpływem emocji Sylwia wyrzuca Michałowi, że podejrzewa ja o sfałszowanie testu. Tymczasem Piotr wynajmuje kampera i chce wyjechać w podróż. Asia widząc szczęście męża nie potrafi mu odmówić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj