Sanditon odc. 1 i 2. Streszczenie, ile ma odcinków?

Sanditon odc 1

Sanditon streszczenie odcinków 1 i 2. Serial emitowany jest w telewizji TVP 2. Wszystkie odcinki obejrzeć można również na TVP VOD. Ile odcinków ma cały serial?

Sanditon ile odcinków?

Serial Sanditon w TVP 2 emitowany jest od wtorku 16 marca. Wtedy premierę miał odcinek 1. Sanditon odc. 2 wyemitowany zostanie tydzień później, a nowe odcinki będzie można już wtedy oglądać codziennie. Powtórki w telewizji nie są dostępne.

Sanditon ile odcinków? Cały serial składa się z ośmiu części. Ostatni odcinek wyemitowany zostanie 29 marca.

Sanditon online na żywo dostępna jest na WP Pilot, gdzie można oglądać telewizję TVP 2 live stream. Wszystkie odcinki serialu udostępniane będą również na platformie TVP VOD.

Oglądaj serial Sanditon na TVP VOD

Sanditon streszczenia odcinków serialu

Sanditon odc. 1

W odcinku 1 przypadek zrządza, że Charlotte Heywood trafia do Sandinton, nadmorskiego miasteczka, które ma ambicję stać się najmodniejszym kurortem na całym południowym wybrzeżu Anglii. Charlotte poznaje mieszkańców Sandinton oraz ciekawych gości z Londynu.

Sanditon odc. 2 streszczenie

W 2. odcinku drogi Charlotte i Sidneya Parkera krzyżują się ponownie. Dziewczyna jest zaskoczona tym nieoczekiwanym spotkaniem. Do miasteczka przybywa Georgiana Lambe, co wzbudza wielkie poruszenie wśród mieszkańców i gości. Deward i Esther Denhamowie uświadamiają sobie, że Clara Brereton stanowi wielkie zagrożenie dla ich ambitnych planów.

Liga Mistrzów online

Real – Atalanta transmisja online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Zakochani po uszy 317, 318, 319

Zakochani po uszy odc. 306, 307, 308