Więzień Miłości ostatni odcinek streszczenie i powtórki. Czy będzie odc. 515?

Więzień Miłości ostatni odcinek 514 już w czwartek. To niestety koniec emisji tego tureckiego serialu i osoby liczące na Więzień Miłości odc. 515 mogą być rozczarowane. Zobacz streszczenie ostatniego odcinka i sprawdź gdzie oglądać powtórki.

Turecki serial Więzień Miłości cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Przez ponad 500 odcinków miał dużą oglądalność. W czwartek 18 marca w TV obejrzeć można ostatni odcinek, czyli Więzień Miłości 514, Początek w TVP 2 o godzinie 17:15.

Co się w nim wydarzy? Zobacz streszczenie szczegółowe, oglądaj w TVP 2 lub online. Powtórki ostatniego odcinka w telewizji nie są dostępne. W piątek rozpocznie się emisja serialu Promyk Nadziei.

Wszystkie odcinki Więźnia Miłości jako powtórki na żądanie można oglądać w internecie na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek 514 trafi tam po premierze w TVP 2.

Więzień Miłości odc. 514 – streszczenie ostatniego odcinka

W ostatnim odcinku serialu Więzień Miłości Oouz odkrywa knowania Yildiz i ostatecznie z nią zrywa. Tarik spłaca Vakkasa i prosi o rękę Zelihy. Oouz namawia Azize do powrotu do rezydencji. Żulide rozpoznaje w Alim Emira.

Więzień miłości odc 515 napisy pl youtube również nie jest dostępny. Losy bohaterów zakończone zostały na dzisiejszym odcinku.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P