Więzień miłości odc 514 napisy pl youtube

Więzień Miłości ostatni odcinek 514 już w czwartek. To niestety koniec emisji tego tureckiego serialu i osoby liczące na Więzień Miłości odc. 515 mogą być rozczarowane. Zobacz streszczenie ostatniego odcinka i sprawdź gdzie oglądać powtórki.

Turecki serial Więzień Miłości cieszył się olbrzymim zainteresowaniem. Przez ponad 500 odcinków miał dużą oglądalność. W czwartek 18 marca w TV obejrzeć można ostatni odcinek, czyli Więzień Miłości 514, Początek w TVP 2 o godzinie 17:15.

Co się w nim wydarzy? Zobacz streszczenie szczegółowe, oglądaj w TVP 2 lub online. Powtórki ostatniego odcinka w telewizji nie są dostępne. W piątek rozpocznie się emisja serialu Promyk Nadziei.

Wszystkie odcinki Więźnia Miłości jako powtórki na żądanie można oglądać w internecie na platformie TVP VOD. Ostatni odcinek 514 trafi tam po premierze w TVP 2.

Więzień Miłości odc. 514 – streszczenie ostatniego odcinka

W ostatnim odcinku serialu Więzień Miłości Oouz odkrywa knowania Yildiz i ostatecznie z nią zrywa. Tarik spłaca Vakkasa i prosi o rękę Zelihy. Oouz namawia Azize do powrotu do rezydencji. Żulide rozpoznaje w Alim Emira.

Więzień miłości odc 515 napisy pl youtube również nie jest dostępny. Losy bohaterów zakończone zostały na dzisiejszym odcinku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj