w

Zakochani po uszy 395 i 396 streszczenia. Oglądaj online za darmo

Zakochani po uszy 396

Zakochani po uszy odcinki 395 i 396 streszczenia. Oglądaj serial online za darmo. Ostatni odcinek już w czwartek. Co się wydarzy?

Zła wiadomość dla fanów serialu. Zakochani po uszy 396 to ostatni odcinek. Sezon 6 nie powstanie, więc w czwartek 2 września telewizja TVN 7 po raz ostatni pokaże nowe odcinki serialu.

Co przyniosą odcinki 394, 395 i 396? Poniżej prezentujemy streszczenia i zdjęcia z ostatnich przygód bohaterów serialu Zakochani po uszy. Najważniejszą informację i zakończeniem serialu będzie Pauli i Kuby. Z kolei na Michała czeka dobra informacja, ponieważ wróci z Sylwia z córką. Szczegóły poniżej.

Wszystkie odcinki online można oglądać na platformie Player. Zakochani po uszy 395 i 396 dostępne są tam już przedpremierowo.

OGLĄDAJ ZAKOCHANI PO USZY I NIE TYLKO NA PLAYER.PL

Zakochani po uszy 394 streszczenie

Adrianna, ku zaskoczeniu Michała, proponuje mu spotkanie. Przypadek sprawia, że Daniel i Hania są świadkami, jak kobieta wręcza Michałowi pieniądze, daniel poznaje prawdę. Dzięki wspólnej rozmowie Adrianna zmienia zdanie i proponuje Michałowi udział w jego firmie. Tymczasem Tomek zamierza oświadczyć się Malwinie, ale gubi pierścionek zaręczynowy… Po tym, jak poprzedniego dnia Julita zaatakowała Tymona biorąc go za mężczyznę, który ją śledzi, postanawia dać mu szansę. Julita i Tymon wyznają sobie miłość.

Zakochani po uszy 395 streszczenie

Adrianna i Michał dopełniają w kancelarii Dariusza formalności związanych z inwestowaniem w firmę kosmetyczną. Tymczasem zbliża się ślub Pauli i Kuby, Paula jest bardzo podekscytowana. Otrzymuje tajemniczą paczkę z Włoch, czuje, że to od Sylwii. Wiki postanawia pomóc Michałowi odnaleźć ukochaną, trop prowadzi ją do małego włoskiego miasteczka… Bartek planuje oświadczyć się Tamarze podczas ślubu przyjaciół. Tymon proponuje bratu inny moment i inne rozwiązanie.

Zakochani po uszy 396 ostatni odcinek streszczenie

Ostatni odcinek Zakochanych po uszy to dzień ślubu Pauli i Kuby! Tymon, mimo sprzeciwu Bartka, organizuje zaręczyny brata i Tamary, których z pewnością nigdy nie zapomną. Paula tuż przed ślubem dowiaduje się, że jest w ciąży; młoda para nie posiada się ze szczęścia. Wszyscy bliscy i przyjaciele są świadkami ich ślubu. Na Michała czeka niespodzianka. Sylwia z córeczką wracają.

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie

Narzeczona ze Stambułu online. Gdzie oglądać w internecie? Streszczenie odcinków

Ninja Warrior Polska 3 online za darmo

Ninja Warrior online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki?