w

Ninja Warrior online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki?

Ninja Warrior Polska 3 online za darmo

Ninja Warrior to program emitowany w telewizji Polsat. Gdzie oglądać go online za darmo? Polsat live stream udostępnia na WP Pilot. Powtórki wszystkich odcinków publikowane są na IPLA TV.

Ninja Warrior Polska 3 – kiedy leci?

Ninja Warrior Polska cieszy się dużą oglądalnością. W 2021 roku emitowana jest trzecia edycja tego programu. Nowe odcinki lecą we wtorki o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Gdzie oglądać Ninja Warrior online za darmo? W porze emisji w TV można skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępny jest legalny i darmowy live stream z telewizji Polsat.

Powtórki Ninja Warrior Polska w internecie można obejrzeć na IPLA TV. Odcinki online dostępne są za darmo. Ponadto ostatni odcinek zawsze powtarzany jest w telewizji Polsat w niedzielę o godzinie 13:40.

W Ninja Warrior Polska 3 swoich sił próbuje m.in. Robert Bandosz, który w poprzedniej edycji otrzymał tytuł Last Standing Man. Po raz kolejny zobaczymy również Michała Baryzę czy Rafała Maślaka.

We wtorek 9 marca wyemitowany zostanie Ninja Warrior Polska 3 odc. 2. Program prowadzi Karolina Gilon, znana m.in. z prowadzenie Love Island. Poczynania uczestników komentują Jerzy Mielewski i Łukasz “Juras” Jurkowski. Zwycięzca programu otrzyma 150 tysięcy złotych.

Ginny and Georgia kiedy premiera sezonu 2

Ginny & Georgia sezon 2 kiedy premiera na Netflix?

Mecz Świątek dzisiaj na żywo online

Mecz Świątek – Muguruza na żywo online. Gdzie oglądać dzisiaj live stream i transmisję?