w

Ninja Warrior online za darmo. Gdzie obejrzeć powtórki?

Ninja Warrior Polska 3 online za darmo

Ninja Warrior to program emitowany w telewizji Polsat. Gdzie oglądać go online za darmo? Polsat live stream udostępnia na WP Pilot. Powtórki wszystkich odcinków publikowane są na IPLA TV.

Ninja Warrior Polska 4 – kiedy leci?

Ninja Warrior Polska cieszy się dużą oglądalnością. Od 31 sierpnia 2021 roku emitowana jest sezon 4 tego programu. Nowe odcinki lecą we wtorki o godzinie 20:05 w telewizji Polsat.

Gdzie oglądać Ninja Warrior online za darmo? W porze emisji w TV można skorzystać z platformy WP Pilot, gdzie dostępny jest legalny i darmowy live stream z telewizji Polsat.

Powtórki Ninja Warrior Polska w internecie można obejrzeć na IPLA TV. Odcinki online dostępne są za darmo. Ponadto ostatni odcinek zawsze powtarzany jest w telewizji Polsat w niedzielę o godzinie 13:40.

We wtorek 31 sierpnia wyemitowany zostanie Ninja Warrior Polska 4 odc. 1. Program prowadzi Karolina Gilon, znana m.in. z prowadzenie Love Island. Poczynania uczestników komentują Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Zwycięzca programu otrzyma 150 tysięcy złotych.

Zakochani po uszy 396

Zakochani po uszy 395 i 396 streszczenia. Oglądaj online za darmo

Polsat Sport online

Hurkacz – Seppi online na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję i live stream