w

Narzeczona ze Stambułu online. Streszczenie odcinków 189 i 190. Gdzie oglądać?

Narzeczona ze Stambułu odc. 180 i 181 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Narzeczona ze Stambułu 189 i 190 streszczenie szczegółowe odcinków. Serial po polsku można oglądać w telewizji Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu online

Serial “Narzeczona ze Stambułu” emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji Zoom TV. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

Narzeczona ze Stambułu online w VOD nie jest dostępny. Zoom TV online można oglądać na platformie WP Pilot, ale nie jest to darmowa usługa.

W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki 189 i 190. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków z Zoom TV.

[better-ads type=’banner’ banner=’6208′ ]

Narzeczona ze Stambułu 189 streszczenie

Adem, zaszantażowany przez żonę, wycofuje zarzuty przeciwko przyrodniemu bratu, ale nadal go prowokuje. Podczas poważnej rozmowy w cztery oczy Dilara przekazuje mężowi szokującą wiadomość. Osman stara się poprawić nastrój Sureyyi, która nie może porozumieć się z Farukiem, a ten z kolei robi wszystko, żeby nie stracić pracy po aferze z policją. Gunes przygotowuje się do udzielenia wywiadu.

Ciotka Ulfet zaprasza do siebie Kiymet i podsuwa jej pomysł, który może wzmocnić pozycję matki Ipek w fundacji. Garip pociesza Esmę, zgnębioną problemami, jakie jeden po drugim spadają na rodzinę. I choć mogłoby się wydawać, że sułtanka zazna chwili ukojenia dzięki ukochanemu, to jednak powrót Fikreta do domu znów wywołuje ostrą kłótnię matki z synem, w którą włącza się Ipek.

[better-ads type=’banner’ banner=’6208′ ]

Narzeczona ze Stambułu 190 streszczenie

Zdruzgotany Adem przychodzi do terapeutki, aby dać upust swojej rozpaczy po rozmowie z żoną. Gunes udziela wywiadu, gdy jednak pojawia się pytanie, które dotyczy czasów jej młodości, brutalnie przerywa rozmowę.

Zdenerwowana udaje się do restauracji, w której z powodu braku wolnych miejsc, musi dzielić stolik z przypadkowo spotkanym Ademem. Początkowo nieprzyjemna rozmowa wrogo do siebie nastawionych osób nagle przemienia się w niezwykle szczerą, wzajemną spowiedź poranionych przez życie ludzi. Osman troskliwie opiekuje się Dilarą, nie wie jednak, jak straszny pomysł dojrzewa w jej głowie.

Esma martwi się z powodu Fikreta, który odrzucił propozycję pracy, a Garip daje ukochanej uroczy prezent. Faruk przeprasza Sureyyę za swój wybuch, ale nie zmienia zdania i uważa, że żona powinna siedzieć w domu.

Liga Mistrzów online. Gdzie oglądać?

RB Lipsk – Atletico Madryt. Gdzie oglądać online?

Wiezien Milosci odc. 367 streszczenie szczegolowe

Więzień Miłości odc. 367. Streszczenie szczegółowe odcinka po polsku: Cewrije chce zbliżyć się do Salima