w

Narzeczona ze Stambułu 208, 209 online. Streszczenie odcinków. Gdzie oglądać?

Narzeczona ze Stambułu odc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Narzeczona ze Stambułu 208, 209 streszczenie szczegółowe odcinków. Serial po polsku można oglądać w telewizji Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu online

Serial “Narzeczona ze Stambułu” emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji Zoom TV. Ostatni odcinek zawsze jest powtarzany następnego dnia. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

Narzeczona ze Stambułu online w VOD nie jest dostępny. Gdzie oglądać serial w internecie na żywo? Zoom TV online można oglądać na platformie WP Pilot, ale nie jest to darmowa usługa.

W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki 208, 209. Poniżej prezentujemy opis szczegółowe streszczenia odcinków z Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu 208 streszczenie odcinka

Gunes i Ulfet wygłaszają przemówienia na początku firmowej imprezy. Obie są w szoku, kiedy zaraz po nich do mikrofonu podchodzi Sedef. Fikret natychmiast wykorzystuje okazję, żeby nawiązać z nią kontakt, a potem jest świadkiem wściekłego ataku Gunes na szantażystkę.

Ipek promienieje z powodu pracy, którą niedawno otrzymała, jednak nie przestaje być sobą i nie przepuszcza okazji, żeby dokuczyć Sureyyi. Garip martwi się, że Esma nie była u lekarza w związku z utratą świadomości, kiedy poszła do rezydencji. Faruk udaje się na spotkanie z Fikretem, który ostatecznie postanowił mu opowiedzieć o odkryciach Akifa. Tymczasem jego żona odwiedza ciotkę Ulfet i przypadkiem odkrywa jej sekretny pokój.

Narzeczona ze Stambułu 209 streszczenie odcinka

Faruk i Fikret odbywają wzruszającą, braterską rozmowę, a Sureyya i Ulfet zwierzają się sobie wzajemnie ze swoich największych traum… Esma i Garip przeżywają chwilę namiętności, ale zostają nakryci przez mimowolnego świadka ich płomiennego uczucia.

Gunes przyjeżdża do rezydencji na spotkanie z Ademem, jednak nie zastaje go w domu. Zostaje przyjęta przez Gulistan i Nazifa, który dostaje ataku śmiechu w jej obecności i dostrzega zadziwiające podobieństwa pomiędzy gościem a swoim pracodawcą.

Akif ma wielkie pretensje do Fikreta o to, że wyznał bratu prawdę o ich tajnych poczynaniach, ponieważ boi się, że straci zaufanie przyjaciela. Adem przychodzi do Dilary z zaskakującą prośbą, a Faruk odwiedza Ulfet, aby odkryć przed nią wszystkie karty. Jego nieoczekiwane, poruszające słowa wprawiają ciotkę w osłupienie..

Źródło: Zoom TV

Przysięga odc. 261 i 262 streszczenie

Przysięga odc. 252 VOD. Streszczenie szczegółowe

Więzień Miłości odc. 385, 386, 387 streszczenia

Więzień Miłości odc. 385, 386, 387. Streszczenie odcinków po polsku