w

Narzeczona ze Stambułu online. Streszczenie odcinków 290, 291, 292, 293. Gdzie oglądać?

Narzeczona ze Stambułu ostatni odcinek onlineodc. 205 i 206 streszczenie
Narzeczona ze Stambułu online

Narzeczona ze Stambułu online. Odcinki 290, 291, 292, 293 – streszczenie szczegółowe. Serial po polsku można oglądać w telewizji Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu online

Serial “Narzeczona ze Stambułu” emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji Zoom TV. Ostatni odcinek zawsze jest powtarzany następnego dnia. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

Narzeczona ze Stambułu online w VOD nie jest dostępny. Gdzie oglądać serial w internecie na żywo? Zoom TV online można oglądać na platformie WP Pilot, ale nie jest to darmowa usługa.

W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki 290, 291, 292, 293. Poniżej prezentujemy opis szczegółowe streszczenia odcinków z Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu 289 streszczenie

Esma jest bardzo zirytowana widokiem Garipa otoczonego wianuszkiem zachwyconych pań. Dilara dowiaduje się od Senem o problemach byłego męża z Gunes. Adem ma niezwykły sen, w którym rozmawia ze swoim ojcem. Rodzina Boranów nie daje za wygraną. Synowie i synowe sułtanki ciągle odwiedzają dom opieki, wnosząc do niego dużo radości, a Garip udziela się towarzysko na oczach zazdrosnej żony. Kierowniczka ośrodka chce zorganizować zwyczajowe, powitalne przyjęcie dla nowych lokatorów – Esmy i Garipa. Boranowie natychmiast wykorzystują tę okazję, postanawiają zająć się przygotowaniem uroczystości, a jej organizację powierzają Senem. Adem wpada na pomysł, jak zatrzymać przy sobie Gunes i stawia wszystko na jedną kartę. Ciotka Sureyyi okazuje się niezawodna, podczas przyjęcia dochodzi do katastrofy, a uszczęśliwieni Boranowie wreszcie dopinają swego. 

Narzeczona ze Stambułu 290 streszczenie

Esma cieszy się z powrotu do rezydencji, ma jednak obawy, czy w przyszłości nie stanie się ciężarem dla bliskich. Garip przekonuje sułtankę, że dzięki niej uważa się za człowieka spełnionego i szczęśliwego. Emir robi Sureyyi niespodziankę – w Dniu Matki przyjeżdża do domu z wzruszającym prezentem. Dilara z małym Umutem odwiedza Gunes, aby zapewnić ukochaną Adema, że akceptuje ją jako drugą matkę dla swojego dziecka. Sureyya odwiedza grób rodziców, przy którym pojawia się również Senem. Adem i Gunes przyjeżdżają do domu dziecka z torbami pełnymi prezentów. W ogrodzie Boranów odbywa się wielkie przyjęcie z okazji Dnia Matki, na które przybywa cała rodzina i przyjaciele. Esma przyjmuje prezenty i życzenia, a Senem nie posiada się ze zdumienia, widząc zgodę, jaka panuje między Dilarą a jej byłym mężem i jego obecną partnerką. Wszyscy zebrani bawią się radośnie, nie przeczuwając zbliżającego się nieszczęścia.

Narzeczona ze Stambułu 291 streszczenie

Faruk i Garip odbywają serdeczną rozmowę, w której padają bardzo ważne słowa. W ogrodzie trwa radosne przyjęcie, Esma przeżywa chwile szczęścia w otoczeniu rodziny i przyjaciół. W tak sielankowej atmosferze tym silniejszy wydaje się straszny cios, jaki spada na zebranych. Wydarza się ogromna tragedia, której nikt się nie spodziewał… Radość zostaje wyparta przez niewyobrażalną rozpacz. Gulistan, Nazif i Nurgul toną we łzach, a Faruk, Sureyya, Osman, Fikret i Ipek z trudem próbują odnaleźć się w sytuacji. Siren, która akurat przyjechała z Ameryki do Stambułu, odbiera szokujący telefon od najstarszego z Boranów.

Sanatorium Miłości online

Sanatorium Miłości 3 odc. 2. Odcinki online – na żywo i VOD

Królowa piękności odc. 2

Królowa piękności odc 7, 8 i 9 streszczenie. Powtórki VOD, ile ma odcinków?