Zakochani po uszy 203, 204 streszczenie

Zakochani po uszy odcinek 203 i 204 – streszczenie szczegółowe odcinki. Emisja serialu w TVN 7. Zakochani po uszy online można oglądać na platformie Player.

Zakochani po uszy odcinek 203 i 204

Zakochani po uszy 203 wyemitowany w TVN7 zostanie w poniedziałek, a odcinek 204 we wtorek o godzinie 19:30. Co się w nich wydarzy? Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków.

Zakochani po uszy online w formie VOD można oglądać na platformie Player. Live stream online z TVN7 dostępny jest w tym samym miejscu oraz na WP Pilot.

Zakochani po uszy streszczenie odcinków

Zakochani po uszy 203 streszczenie

Tomek od pewnego czasu źle się czuje, cierpi na silne bóle głowy, ale pochłonięty sprawą Olgierda, bagatelizuje problem i zwleka z wizytą u lekarza. W śledztwie pojawiają się nowe poszlaki, w związku z którymi policja chce przesłuchać Tymona.

Chłopak jest przerażony, Klaudia doradza mu, żeby udawał amnezję. Sonia kontaktuje się z matką, czuje, że chce się z nią zobaczyć. Tymczasem Klara podrywa Piotra, co coraz bardziej go denerwuje. Marcin przyjeżdża na noc do Asi i Piotra.

Zakochani po uszy 204 streszczenie

Sonia uwierzyła, ze Tymon ma zanik pamięci, jest tym przejęta i stara się mu pomóc. Tomek podejrzewa jednak, że Tymon symuluje. Tymczasem Sonia spotyka się z mamą, chce powiedzieć jej, że jest w ciąży, choć boi się reakcji Żanety.

Wiki i Marcin próbują dogadać się w trudnej sytuacji, podejmują decyzję, że to Wiki wyprowadzi się z ich mieszkania, które należy do Marcina. Wiki informuje również teściów o rozwodzie. Między Danuta a Bartkiem dochodzi do kłótni. Bartek ma za złe matce, że broni i chroni Tymona, a obydwoje wiedzą, że skrzywdzi Sonię…

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ