Narzeczona ze Stambułu 205, 206 i 207: streszczenie odcinków

Narzeczona ze Stambułu 205, 206 i 207 streszczenie szczegółowe odcinków. Serial po polsku można oglądać w telewizji Zoom TV.

Serial „Narzeczona ze Stambułu” emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji Zoom TV. Gdzie oglądać odcinki w internecie?

Narzeczona ze Stambułu online w VOD nie jest dostępny. Zoom TV online można oglądać na platformie WP Pilot, ale nie jest to darmowa usługa.

W najbliższych dniach wyemitowane zostaną odcinki 205, 206 i 207. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenia odcinków z Zoom TV.

Narzeczona ze Stambułu odc. 205 streszczenie

Faruk, trochę wbrew sobie i braciom, jednak ku radości Esmy i Garipa, zgadza się na ich ślub. Ulfet w zaciszu swojego mieszkania boleje nad zaręczynami sułtanki i przeżywa szok z powodu wizyty osoby, która jej grozi, domagając się pieniędzy… W niedzielny poranek rodzina Boranów wybiera się na śniadanie do Garipa. Faruk i Fikret nie są tym faktem zachwyceni, a Osman nie przyjmuje zaproszenia z powodu wcześniejszych zobowiązań. Dilara otrzymuje druzgocącą wiadomość od swojej prawniczki. Tymczasem do rezydencji zostają przywiezione kartony z zagadkową zawartością, które Adem każe wnosić do pokoju sąsiadującego z jego sypialnią. Gunes martwi się o Ulfet, ponieważ kobieta nie pojawiła się w pracy i nie ma z nią kontaktu. Dla rozładowania atmosfery podczas rodzinnego śniadania Garip wręcza wszystkim własnoręcznie wykonane prezenty. Akif zaczyna się obawiać, że Senem go zdradza.

Narzeczona ze Stambułu odc. 206 streszczenie

Gunes wreszcie odnajduje Ulfet w jej sekretnym, zawsze zamkniętym pokoju. Przerażona tym, co widzi, poznaje pilnie strzeżoną tajemnicę przyjaciółki. Na jaw wychodzą wydarzenia, które zadecydowały o całym życiu Ulfet. Zdenerwowana Dilara przyjeżdża do rezydencji, żeby rozmówić się z Ademem. Nawet nie podejrzewa, jaką niespodziankę przygotował dla niej były mąż.

Faruk bezskutecznie próbuje się dowiedzieć, jaka tajemnica łączy Fikreta i Akifa. Sureyya wpada w histerię, ponieważ dziewczynka, którą jej mąż przywozi w wózku po spacerze, nie jest ich córką.

Zazdrosny Akif śledzi żonę i dowiaduje się o jej znajomości z Gunes, a dawna koleżanka Senem spotyka się z kobietą, która szantażuje Ulfet.

Narzeczona ze Stambułu odc. 207 streszczenie

Gunes zapowiada Sedef, że nie dostanie już więcej pieniędzy, a Akif dzieli się z Fikretem swoim odkryciem, dotyczącym najbliższej współpracownicy Ulfet. Sureyya podstępem wymusza na Faruku obietnicę wspólnej kolacji z Garipem. Gunes przez pomyłkę dzwoni do Adema, który wykorzystuje okazję, żeby się z nią umówić.

Nazif, przyciśnięty przez swego chlebodawcę, wyjawia mu miejsce pobytu Dilary, w wyniku czego Osman musi stawić czoła niespodziewanemu intruzowi. Rodzina Boranów otrzymuje zaproszenie na imprezę z okazji 30-lecia La Costume. Wcześniej jednak Ulfet przydarza się mały wypadek. Esma po raz kolejny udowadnia swoją wielką miłość do synów, dla których jest gotowa na największe poświęcenie.

Źródło: Teleman

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ