La Bandida odc 62 streszczenie. Ostatni odcinek. Czy będzie sezon 2?

La Bandida odc. 62 wyemitowany zostanie w telewizji TVP 1 w czwartek. Będzie to finał serialu. Co przyniesienie ostatni odcinek? Prezentujemy jego streszczenie. Czy będzie sezon 2 i kolejne odcinki La Bandida?

La Bandida 62

Niestety La Bandida 62 to ostatni odcinek tego serialu. Sezon 2 nie powstał i nie ma informacji o takich planach. W czwartek 3 września widzowie pożegnają się więc z tym serialem, który dość niespodziewanie zyskał olbrzymią oglądalność.

La Bandida odc. 62 można oglądać również w internecie. To doskonała alternatywa, jeśli ktoś nie może zasiąść przed telewizorem. TVP 1 online stream udostępnia za darmo na WP Pilot.

Odcinki serialu La Bandida publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl) po premierze w telewizji, ale dostępne są tam przez krótki czas. Oznacza to, że nie można rozpocząć oglądania serialu La Bandida od odcinka 1.

La Bandida odc. 62 streszczenie

Okazuje się, że Graciela choruje na raka. Wie, że ma przed sobą kilka miesięcy życia. Odbywa podróż na grób Jose i spotyka się z Marietą. Niestety, jest coraz słabsza. Przypomina sobie najważniejsze momenty życia. Marina urządza jej przyjęcie w Domu La Bandidy, na którym zjawia się też Pedro. Zostaje z Gracielą do końca jej dni. Graciela umiera, a Dom La Bandidy oddaje Raquel.

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku La Bandida? Przypomnij sobie przed finałem.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ