w

Zakochani po uszy 200 streszczenie. Oglądaj odcinek na Player

Zakochani po uszy 200 - streszczenie
Fot. x-news / TVN

Zakochani po uszy 200 to premiera sezonu 4. Co się wydarzy? Zobacz streszczenie odcinka, który w TVN 7 ukaże się 1 września, ale jest już dostępy w formie VOD na Player.

Zakochani po uszy odcinek 200 – kiedy premiera?

Po kilku miesiącach przerwy w TVN 7 znów będzie można oglądać serial Zakochani po uszy. Sezon 4 premierę ma zaplanowaną na 1 września. Odcinek 200 wyemitowany zostanie o godzinie 19:30.

Od 20 sierpnia na platformie Player można jednak oglądać nowe odcinki z sezonu 4 za free. Poniżej prezentujemy również streszczenie Zakochani po uszy odc. 200.

Zakochani po uszy 200 – streszczenie odcinka

Malwina po tym, jak odebrała przesyłkę kurierską adresowana do Tymona, jest przekonana, że chłopak zamierzał oświadczyć się Soni. W środku był pierścionek. Mimo to Sonia czuje, że nie chce być z Tymonem, bo kocha Bartka. Dziewczyna jest załamana całą sytuacją. Wciąż nie ma informacji ze szpitala na temat stanu chłopaka. Sonia spotyka się na oddziale z Bartkiem i Danutą, która teraz poznaje szczegóły tego, co się wydarzyło. Kobieta orientuje się, że Tymon znów wplątał się w poważne kłopoty.

Tymczasem Wiki okłamała Marcina, że Adam jest jedynie niegroźnym kolegą z pracy i stara się udawać przed mężem, że nic się między nimi nie zmieniło. Marcin wierzy żonie, czuje się uspokojony i szczęśliwy. Jednak podczas wspólnej kolacji u Asi i Piotra, Piotr przyłapuje Wiki na rozmowie telefonicznej z kochankiem. Wiki oznajmia Marcinowi, że chce się z nim rozstać.

Zakochani po uszy 200 – odcinek na zdjęciach

La Bandida odc. 59

La Bandida odc 55, 56 i 57 streszczenie odcinków po polsku

Korona Królów 377 i 378

Korona Królów 377 i 378 VOD online. Streszczenie odcinków