w

Korona Królów 377 i 378 VOD online. Streszczenie odcinków

Korona Królów 377 i 378

Korona Królów 377 i 378 to nowe odcinki po długiej przerwie. Co się w nich wydarzy? Przeczytaj streszczenie i oglądaj odcinki Korony Królów online za darmo na TVP VOD.

Korona Królów w TVP 1 leci od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30. Powtórki dostępne są w internecie na TVP VOD. Odcinki za darmo obejrzeć można tam po premierze w TVP1 lub wcześniej po wykupieniu specjalnego pakietu.

Korona Królów 377 wyemitowana zostanie w poniedziałek 31 sierpnia. Z kolei we wtorek 1 września premiera Korony Królów 378. Poniżej prezentujemy streszczenie obu odcinków.

Korona Królów 377 i 378 streszczenie

Odcinek 377

Jagiełło zaabsorbowany sytuacją na zachodzie kraju, wysyła Sędziwoja i Jana z Tęczyna do bratanków Opolczyka. Jadwiga wspiera ubogich pielgrzymów z Podola i dowiaduje się, że Witold nęka przygraniczne wioski. Helena na własną rękę docieka prawdy o Niemierzy. Bohun oświadcza się Helenie, a Gniewosz prosi Spytka o rękę Jadwigi Pileckiej. Opolczyk zleca ojcu Tomaszowi zabójstwo.

Korona Krolow 377

Odcinek 378

kirgiełło i Witold kłócą się o Kijów. Ojciec Tomasz proponuje Witoldowi zabicie Skirgiełły. Jadwiga odwiedza budowniczych kościoła karmelitów i oddaje złotą klamerkę potrzebującemu. Murarze odkrywają cud dokonany przez królową. Jan z Tęczyna dowiaduje się, że nie może się więcej spotykać z Eufemią.

korona krolow 378

Przysięga odcinek 430 i 431

Przysięga odcinek 245 i 246. Streszczenie szczegółowe

Żużel na żywo w internecie

Stal Gorzów – Falubaz Zielona Góra transmisja. Żużel na żywo w internecie