La Bandida odc. 59
Fot. TVP VOD

La Bandida odc. 55, 56 i 57- streszczenie odcinków. Serial po polsku można oglądać codziennie w telewizji TVP 1, a powtórki w internecie na TVP VOD.

La Bandida po polsku w TVP 1 można oglądać codziennie o godzinie 20:10. Odcinek publikowane są również na kilka dni w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków La Bandida 55, 56 i 57.

La Bandida streszczenie odcinków

La Bandida odc. 55 streszczenie

Pedro odchodzi z Domu La Bandidy po awanturze z Maxem. W końcu dochodzi do ślubu Damiana i Mariny. Graciela i Benjamin liczą, że Antonio jednak zrobi coś, co przeszkodzi w ślubie. Senator Ayala wysyła swoich ludzi do Domu La Bandidy. Salvador ginie. Wszyscy są załamani, a Blondi rozpacza. Zastanawia się, kto zawiadomił senatora o tym, że Salvador jest u Bandidy. Antonio wraca do Stanów, do rodziców. Marina jest smutna, bo nie zdążyła się z nim pożegnać. Octavio i Valentina ukrywają swój romans, ale Benjamin wie o ich związku i postanawia coś z tym zrobić. Pedro wraca do Gracieli.

Zobacz zwiastun odcinka 55.

La Bandida odc. 56 streszczenie

Damin zaczyna pracę w biurze Federico. Marina prosi męża, żeby wyprowadzili się z rodzinnego domu. Graciela i Catalina zauważają podejrzane zachowanie Valentiny. Miguel zaprasza Esperanzę do kawiarni. Graciela powstrzymuje Blondi, która chce zabić senatora Ayalę. W domu schadzek zjawia się Teresa, która potwierdza informacje zdobyte przez Maxa. Graciela wyrzuca Consuelo. Blondi dowiaduje się, że jest w ciąży z Salvadorem.

La Bandida odc. 57 streszczenie

Consuelo opuszcza Dom Bandidy, ale zatrzymują ją ludzie Maxa. Esperanza proponuje Marinie, żeby pomagała w sierocińcu. Damin odwiedza z ojcem dom schadzek. Arturo odkrywa zdradę Valentiny i odchodzi. Księżniczka przyznaje się Esperanzie, że okłamała ją z zazdrości. Resinganción odkrywa prawdę o Tomasie Reyu, ale nie rezygnuje ze ślubu. Mija 10 miesięcy.

Blondi z małym Salvadorem mieszka w prywatnym domu Bandidy. Esperanza opowiada Marinie, że Antonio zaciągnął się do wojska i wyjechał na wojnę do Europy. Güero oświadcza się Nimfie. Arturo namawia Bandidę, żeby zaczęli handlować kokainą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj