Zakazany Owoc odc. 373 VOD online za darmo. Streszczenie odcinka

Zakazany Owoc odcinek 373 streszczenie szczegółowe. Emisja w TVP2 nastąpi w czwartek 28 grudnia. W naszym serwisie dowiesz się co wydarzy się w odcinku, a także znajdziesz informacje gdzie i kiedy oglądać powtórki online za darmo.

W serialu Zakazany Owoc odcinek 373 Ender i Yildiz wybierają suknie na przyjęcie w konsulacie. Cagatay wścieka się na Dogana i Yildiz. Omer nie chce rozmawiać z Kumru. Kumru knuje, by oskarżyć Asuman o kradzież.

Premiera Zakazany Owoc odcinek 373 w czwartek 28.12 o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2. Powtórki w TV nie są dostępne, ale Zakazany Owoc na VOD dostępny jest za darmo na TVP VOD (vod.tvp.pl). Można tam obejrzeć nie tylko ostatni, ale również wszystkie odcinki.

Zakazany Owoc odc. 373 online za darmo można oglądać na WP Pilot, jako live stream TVP 2, lub powtórki na VOD TVP PL w dowolnym momencie.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ