Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny powtórka. Jak oglądać online za granicą?

Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny 2023 online. Jak oglądać za granicą, gdzie znaleźć powtórki w internecie, a także kiedy powtórka z niedzieli ostatniego odcinka leci w TV?

Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny 2023 na żywo

Nie ma wątpliwości, że Rolnik Szuka Żony to jeden z najpopularniejszych programów TVP i ogólnie w Polsce. Jesienią 2023 możemy oglądać dziesiątą edycję, a oglądalność cały czas jest bardzo wysoka. Program niezmiennie prowadzi Marta Manowska.

Kiedy lecą odcinki? Emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 21:20 w telewizji TVP 1.

25 grudnia premiera świątecznego odcinka Rolnik Szuka Żony. Będzie to wydanie specjalne, w którym Marta Manowska odwiedzi pięć par, które w programie odnalazły miłość.

Powtórka odcinka świątecznego Rolnik Szuka Żony

Jeśli przegapicie świąteczny odcinek, to powtórka z poniedziałku Rolnik Szuka Żony 2023 dostępna jest zarówno w internecie, jak i w TV. Poniżej prezentujemy terminy powtórki w telewizji polecą we wtorek 26 grudnia o godzinie 7:05 w TVP Kobieta lub o 18:25 w TVP 1.

Rolnik Szuka Żony online

Rolnik Szuka Żony odcinek świąteczny 2023 w TV jest dostępna, ale najczęściej jest tak, że jak ktoś nie obejrzy odcinka w niedzielę, to chce nadrobić zaległości najszybciej jak to tylko możliwe, w najbliższym dostępnym terminie. Dlatego mało kto lubi czekać do soboty.

Na szczęście Rolnik Szuka Żony online za darmo dostępny jest na TVP VOD. Wszystkie odcinki dziewiątej edycji, a także poprzednich publikowane są pod adresem vod.tvp.pl.

OGLĄDAJ ROLNIK SZUKA ŻONY NA VOD TVP

W porze emisji programu w telewizji, można również skorzystać z live streamingu.

Jak oglądać Rolnik Szuka Żony za granicą?

Oczywiście program Rolnik Szuka Żony ma sporą grupę fanów za granicą. Nie każdy ma tam jednak dostęp do telewizji TVP 1 i szuka informacji, jak obejrzeć Rolnik Szuka Żony 10 online za granicą. Jest to możliwe. Można skorzystać np. z platformy WP Pilot, która udostępnia stream z TVP 1 również poza granicami Polski.

OGLĄDAJ TVP1 W INTERNECIE ZA FREE

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ