w

Rolnik Szuka Żony 10 powtórka z niedzieli. Jak oglądać online za granicą?

Rolnik Szuka Żony 9 odc. 7

Rolnik Szuka Żony 2023 online. Jak oglądać za granicą, gdzie znaleźć powtórki w internecie, a także kiedy powtórka z niedzieli ostatniego odcinka leci w TV?

Rolnik Szuka Żony 10

Nie ma wątpliwości, że Rolnik Szuka Żony to jeden z najpopularniejszych programów TVP i ogólnie w Polsce. Jesienią 2023 możemy oglądać dziesiątą edycję, a oglądalność cały czas jest bardzo wysoka. Program niezmiennie prowadzi Marta Manowska. W Rolnik Szuka Żony 2022 pojawiają się następujący uczestnicy: Agnieszka, Anna, Dariusz, Waldemar, Artur.

Kiedy lecą odcinki? Emitowane są w każdą niedzielę o godzinie 21:20 w telewizji TVP 1. 24 września premiera Rolnik Szuka Żony sezon 10 odcinek 2.

Powtórka z niedzieli

Jeśli przegapicie ostatni odcinek, to powtórka z niedzieli Rolnik Szuka Żony 2023 dostępna jest zarówno w internecie, jak i w TV. Poniżej prezentujemy terminy powtórki w telewizji: sobotę o 15:55 w TVP 1, w następną niedzielę o 7:35 w TVP Kobieta.

Rolnik Szuka Żony online

Rolnik Szuka Żony 10 odc. 2 powtórka w TV jest dostępna, ale najczęściej jest tak, że jak ktoś nie obejrzy odcinka w niedzielę, to chce nadrobić zaległości najszybciej jak to tylko możliwe, w najbliższym dostępnym terminie. Dlatego mało kto lubi czekać do soboty.

Na szczęście Rolnik Szuka Żony online za darmo dostępny jest na TVP VOD. Wszystkie odcinki dziewiątej edycji, a także poprzednich publikowane są pod adresem vod.tvp.pl.

OGLĄDAJ ROLNIK SZUKA ŻONY NA VOD TVP

W porze emisji programu w telewizji, można również skorzystać z live streamingu.

Jak oglądać Rolnik Szuka Żony za granicą?

Oczywiście program Rolnik Szuka Żony ma sporą grupę fanów za granicą. Nie każdy ma tam jednak dostęp do telewizji TVP 1 i szuka informacji, jak obejrzeć Rolnik Szuka Żony 10 online za granicą. Jest to możliwe. Można skorzystać np. z platformy WP Pilot, która udostępnia stream z TVP 1 również poza granicami Polski.

OGLĄDAJ TVP1 W INTERNECIE ZA FREE

Borussia Dortmund - Manchester City transmisja

Liverpool FC vs West Ham United online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Dewajtis odc. 3 streszczenie szczegółowe