Turniej 4 Skoczni online za darmo

Turniej Czterech Skoczni to wydarzenie, które każdego roku przyciąga uwagę miłośników skoków narciarskich. Edycja 2023/2024 nie będzie wyjątkiem, a emocje rozpoczną się już 28 grudnia. Wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni będą transmitowane na żywo przez TVN, Eurosport 1 oraz serwis streamingowy Player.

Skład reprezentacji Polski

W składzie reprezentacji Polski na Turniej Czterech Skoczni znajdą się zawodnicy, którzy w ostatnich latach przynosili kibicom wiele radości. Mowa tu o Kamilu Stochu, Dawidzie Kubackim, Piotrze Żyle, Aleksandrze Zniszczoł oraz Macieju Kocie. Warto zaznaczyć, że Dawid Kubacki i Paweł Wąsek zostali powołani do reprezentacji, mimo niedawnych problemów zdrowotnych.

Plan transmisji z Turnieju Czterech skoczni

Transmisje z Turnieju Czterech Skoczni będą dostępne w telewizji na kanałach TVN i Eurosport 1, a także online za pośrednictwem serwisu Player, który oferuje dostęp do zawartości na żywo oraz VOD.

Oto szczegółowy plan transmisji Turnieju Czterech Skoczni 2023/2024

  • 28 grudnia: Oberstdorf, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze (16:30).
  • 29 grudnia: Oberstdorf, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player (17:15).
  • 31 grudnia: Garmisch-Partenkirchen, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze (13:45).
  • 1 stycznia: Garmisch-Partenkirchen, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player (14:00).
  • 2 stycznia: Innsbruck, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze (13:30).
  • 3 stycznia: Innsbruck, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player (13:30).
  • 5 stycznia: Bischofshofen, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze (16:30).
  • 6 stycznia: Bischofshofen, konkurs, TVN, Eurosport 1 i Player (16:30).

Komentatorzy i eksperci

Tradycyjnie jak ma to miejsce w przypadku skoków narciarskich, to Marek Rudziński i Igor Błachut będą komentować cały turniej. Studio TVN będzie realizowane w Niemczech i Austrii, z Sebastianem Szczęsnym i Damianem Michałowskim jako gospodarzami. Gośćmi będą Magdalena Pałasz i Jakub Kot. Eksperci TVN pojawią się również na antenie Eurosportu 1 podczas studiów przy kwalifikacjach. Reporterem na miejscu będzie Kacper Merk.

Inne sporty zimowe w Eurosporcie

Eurosport na przełomie grudnia i stycznia pokaże również inne sporty zimowe, w tym Tour de Ski oraz Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Wśród wydarzeń wyróżnia się gigant w Lienz (28 grudnia) oraz gigant w Kranjskiej Gorze (6 stycznia), gdzie wystąpią Maryna Gąsienica-Daniel i Magdalena Łuczak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj