Zakazany Owoc odc. 383 streszczenie. Oglądaj powtórkę na VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc. 383 wyemitowany zostanie w czwartek. Co się w nim wydarzy? Zobacz gdzie oglądać powtórki VOD i przeczytaj szczegółowe streszczenie odcinka.

Odcinek 383 tureckiego serialu „Zakazany owoc” widzowie będą świadkami kolejnych emocjonujących wydarzeń. Kumru zamieszkała u Ezgi, po tym jak została wyrzucona z domu. Kłótnia Yildiz z Ender na pożegnalnym przyjęciu Omera. Sąsiadka Ezgi opowiada Kumru, jak ta małpuje swą pracodawczynię. Yildiz jako coach życia sprzedaje bransoletki. Yildiz jedzie do Kumru nakłonić ją do powrotu.

Odcinek zostanie wyemitowany w piątek, 12 stycznia 2024 roku o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć odcinka na żywo, dostępna będzie powtórka online za darmo. Zakazany Owoc odcinek 383 opublikowany zostanie w serwisie VOD TVP (vod.tvp.pl). Dostępne są tam za darmo bez logowania i rejestracji, wszystkie odcinki.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ