Forst sezon 2 czy będzie? Kiedy data premiery

Czy będzie serial Forst sezon 2? W styczniu na Netfliksie premierę miała pierwsza część, będąca ekranizacją dwóch książek Remigiusza Mroza. Kiedy data premiery sezonu 2 mogłaby mieć miejsce? Czy Netflix zdecyduje się kontynuować serial?

Kryminał w tatrzańskim wydaniu

Serial „Forst” to ekranizacja bestsellerowych powieści Remigiusza Mroza – „Ekspozycja” oraz „Przewieszenie”. Akcja osadzona jest w malowniczych Tatrach, które stają się areną makabrycznych zbrodni.

Ile odcinków ma serial „Forst”? Pierwszy sezon liczy 6 odcinków i jest dostępny na platformie Netflix. Głównym bohaterem jest komisarz Wiktor Forst, w którego wciela się Borys Szyc. Razem z dziennikarką Olgą Szrebską, graną przez Zuzannę Saporznikow, prowadzi on śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. Ich trop zaprowadzi ich do mrocznych tajemnic sięgających czasów II wojny światowej.

W pozostałych rolach występują między innymi Andrzej Bienias, Kamilla Baar, Aleksandra Grabowska, Szymon Wróblewski oraz Artur Barciś. Gościnnie pojawi się także sam autor książek Remigiusz Mróz.

Forst sezon 2 kiedy data premiery?

Jaka będzie przyszłość serialu? Jak na razie nie wiadomo czy powstanie Forst sezon 2. Kiedy data premiery? Na razie Netflix musi zobaczyć jaki będzie odbiór produkcji. Pierwszy sezon nakręcony został na motywach dwóch pierwszych powieści z całego cyklu, liczącego aż osiem tytułów. Z pewnością historii do kolejnego sezonu nie zabraknie.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to odcinki dostępne są na Netfliksie.

fot. materiały prasowe/Netflix

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ