Zakazany Owoc odc. 382 streszczenie. Oglądaj powtórkę na VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc. 382 wyemitowany zostanie w czwartek. Co się w nim wydarzy? Zobacz gdzie oglądać powtórki VOD i przeczytaj szczegółowe streszczenie odcinka.

Odcinek 382 popularnego tureckiego serialu „Zakazany owoc” widzowie będą świadkami kolejnych emocjonujących wydarzeń. Po tym jak Kumru została wyrzucona z domu przez Dogana, musi szukać pomocy u innych. Schronienie znajduje u służącej Ezgi. Cagatay chce jej pomóc, jednak ona nie zamierza z nim rozmawiać. Omer wybiera się do Dubaju. Emir i Caner mają przejąć jego restaurację.

Odcinek zostanie wyemitowany w czwartek, 11 stycznia 2024 roku o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć odcinka na żywo, dostępna będzie powtórka online za darmo. Zakazany Owoc odc. 382 opublikowany zostanie w serwisie VOD TVP (vod.tvp.pl). Dostępne są tam za darmo bez logowania i rejestracji, wszystkie odcinki.

„Zakazany owoc” to turecki serial obyczajowy z 2019 roku, który opowiada o losach sióstr Yildiz i Zeynep. Główną bohaterką jest Yildiz, która otrzymuje zadanie uwiedzenia pana domu, co zmienia jej życie. Serial cieszy się dużą popularnością wśród polskich widzów, a każdy nowy odcinek to kolejna porcja emocji i niespodziewanych zwrotów akcji.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ