Zakazany Owoc odc. 2 streszczenie. Czy Yildiz uwiedzie Halita?

Zakazany Owoc odcinek 2 streszczenie. Co wydarzy się w odcinku, który TVP 2 wyemituje w środę?

Zakazany Owoc odcinek 2 streszczenie

W 2. odcinku tureckiego serialu Zakazany Owoc Halit zabiera Yildiz śmigłowcem w podróż służbową. Alihan jest zainteresowany Zejnep, jednak nadal ją dręczy. Ender wyraźnie poleca Yildiz, by uwiodła Halita. Ta początkowo odmawia.

Zakazany Owoc odcinek 1 streszczenie

Yildiz wprowadza widzów w swoją historię. Opowiada o nieudanym związku, o swej siostrze idealistce Zeynep, a na koniec o przyszłej mocodawczyni pani Ender. Ta kobieta chce wykorzystać Yildiz do swoich celów. Ma ona uwieść jej męża. W ten sposób Ender zdobędzie dowód, że mąż ją zdradza, co pomoże jej wziąć rozwód i przejąć część majątku.

Przypomnijmy, że Zakazany Owoc to nowy serial, który zastąpił „Miłość i Przeznaczenie”. Ile ma odcinków? Sprawdź te informacje oraz przeczytaj streszczenia kolejnych odcinków.

Premiera Zakazany Owoc odc. 2 w środę 29 czerwca o godzinie 17:15. Powtórkę można będzie obejrzeć na platformie VOD TVP PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ