Nieobecni sezon 3 kiedy

Nieobecni 2 odcinek 8 premierę na platformie Player ma 28 czerwca. Zobacz streszczenie odcinka i zobacz w jaki sposób oglądać serial Nieobecni online.

Drugi sezon Nieobecnych póki co można oglądać jedynie na platformie Player.pl. Odcinki publikowane są co tydzień. We wtorek 28 czerwca dostępny będzie Nieobecni 2 odcinek 8. Zapraszamy do oglądania w Playerze.

Nieobecni 2 odcinek 8

W 8. odcinku drugiego sezonu serialu „Nieobecni” Filip i Elżbieta są przerażeni – ślad po Mili zaginął. Suzana i pracownicy HORPu zapewniają ich, że tancerka wymeldowała się i opuściła ośrodek. Problem w tym, że jej samochód z telefonem w środku nadal pozostają przed byłą Akademią Sztuki. Zachara podejrzewa najgorsze.

Policji udaje się namierzyć samochód, który zabrał Alicję Szywińską po jej nieudanej próbie samobójczej z przystanku. Trop ponownie prowadzi do HORPu. Kiedy Zachara dociera na miejsce, okazuje się, że auta nie ma. Podobnie jak jego kierowcy.

Filip odkrywa tożsamość tajemniczego informatora Mili. Między mężczyznami dochodzi do konfrontacji. Tymczasem w lesie, na terenie HORPu, policja odkrywa kolejną jamę grobową. Tym razem ofiarą jest młoda dziewczyna. Elżbieta nie ma wątpliwości, że chodzi o Kasię. Zrozpaczona oddala się. Spaceruje, wspominając najlepsze chwile spędzone z córką. Nagle przytomnieje…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj