w

Dzikie Pszczoły 259 streszczenie szczegółowe odcinka

Dzikie Pszczoły 423

Dzikie Pszczoły odc. 259 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek w telewizji TVP Kobieta. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Dzikie Pszczoły odcinek 259 streszczenie szczegółowe

W odcinku 259. serialu Dzikie Pszczoły Życie w wiosce wraca do normy, ale nie dla wszystkich. W domu Stamiri powszechnym uczuciem jest niepokój przed zbliżającym się procesem z Nikiforosem. Eleni ma wizytę u ginekologa, o czym nie mówi Lambrosowi. Sergios wciąż nie radzi sobie w nowym środowisku, a jego jedyną radością jest szkoła i dzień odwiedzin u Assiminy, która wraz z Drosso przygotowuje niespodziankę. Biznes Ouranii kwitnie, ale Sarantopoulos nie ujawnił jeszcze wszystkich swoich zamiarów. Nadchodzi dzień otwarcia fabryki, a Miltiadis postanawia w spektakularny sposób zepsuć to najważniejsze dla Doukasa wydarzenie. .

Dzikie Pszczoły 259 wyemitowany zostanie w piątek 1 lipca o godzinie 17:50 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 9:40. Wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Dzikie Pszczoły

Przysięga 675 streszczenie szczegółowe

Zakazany Owoc odc. 2 streszczenie. Czy Yildiz uwiedzie Halita?