Wymarzona miłość odc. 106

Wymarzona Miłość 106 wyemitowana została w piątek. Odcinek obejrzeć można na VOD TVP. Przygotowaliśmy szczegółowe streszczenie serialu Wymarzona Miłość odc. 106. 

Wymarzona Miłość 106 rozpoczyna się od sceny w której Ceycey odzyskuje przytomność i od razu musi tłumaczyć się z niekomfortowej sytuacji. – Oświadczyłeś się mojej się siostrze? – pyta. – Zgodziłam się i powtarzam raz jeszcze “TAK”. Po chwili kobieta wybiega na ulicę i krzyczy wszystkim, że zgodziła się przyjąć oświadczyny. Brat Ayhan gratuluje parze. Ceycey ponownie traci przytomność i nie ma jak wyplątać się z nieporozumienia.

Can i Sanem cały czas przebywają w domku w górach. Kobieta cały czas się dąsa. Can bardzo cię kocham i nie wiem jak zacząć. Nie wiem nawet co powiedzieć. Zacznijmy od nowa – rozbudza nadzieję, po czym z uśmiechem dodaje – Chyba nie spodziewasz się, że to powiem – .

Can nie pozostaje dłużny i również prawi komplementy. “To chcesz usłyszeć?” – pyta. Atmosfera jest nerwowa i kobieta chce odejść. “Nie pójdziesz dopóki wszystkiego sobie nie wyjaśnimy” – zapewnia Can. 

Sanem zapewnia, że nic już ich nie łączy i to koniec. Can zapewnia, że jest dla niego ważna. Oboje wyrzucają sobie wszystko co ich gryzie. “NIe chcę być Twoją przyjaciółką” – krzyczy Sanem, rzucając orzechami w mężczyznę.

Oglądaj serial Wymarzona Miłość 106 na TVP VOD za darmo <- KLIKNIJ TUTAJ

Widać, że obaj są w sobie zakochani, ale duma nie pozwala im się pogodzić. 

Tymczasem Ayhan biega po ulicach krzycząc “Niech wszyscy się dowiedzą. Wychodzę za mąż” i odbierając gratulację od przechodniów. Zakłopotany Ceycey próbuje wytłumaczyć Ayhan, że zaszło nieporozumienie. Kobieta jest zbyt podekscytowana by go słuchać. Presja otoczenia jest zbyt duża, aby się z tego wyplątać.

Can próbuje z Sanem dialog. Ona jednak nie jest tym zainteresowana i próbuje skontaktować się z Leylą. Can wysyła SMS-a do Emre: “Sanem jest ze mną, jeszcze się nie pozabijaliśmy”. Kobieta zaczyna krzyczeć licząc na pomoc. Can wychodzi z domu, zamykając w nim Sanem. 

Tymczasem Yigit martwi się o Sanem. O ich losie rozmawia z Polit i Leylą. “Muszą porozmawiać i wszystko zakończyć” – taki pada wniosek. Sanem szuka klucza, chcąc wyjechać z domku. W końcu się udaje jej się otworzyć drzwi. 

Can martwi się o Sanem i po chwili ją znajduje. “Głupia Sanem, umrę tu, słyszy mnie ktoś” – krzyczy kobieta po czym znajduje Cana i… wita go z radością. 

Ponieważ w quadzie skończyła się benzyna, Can i Sanem zmuszeni są do spaceru w górach. 

Leyla z Ceycey’em spiera się o to która para powinna wziąć pierwsza ślub. Najwyraźniej nikomu się nie śpieszy, a już na pewno nie Ceycey’owi, który jąka się i nie potrafi wybrnąć z tej pomyłki.

Leyla informuje Ayhan, że Can porwał Sanem. “Pewnie chciał jej zrobić niespodziankę. Przecież nie porwał jej w góry” – mówi Ceycey.

Tymczasem w górach zapada zmrok, a Can i Sanem wciąż pozostają w lesie. Przestraszona kobieta łapie Cana za ramię.

Co jeszcze wydarzyło się w serialu Wymarzona Miłość 106? Leyla okłamuje rodziców, aby nie martwić ich tym, że Sanem została porwana. “Zagadała się z Ayhan. Nie czekajcie na nią. Na pewno wróci późno” – mówi.

Can wywarza drzwi w innym domku do którego trafili. “Możemy się tu przespać” – stwierdza. “A jeśli mieszka tu seryjny morderca?” – martwi się Sanem. 

Oboje coraz chętniej ze sobą rozmawiają, atmosfera między nimi się ociepla i zbliża do siebie. “Prawdziwa miłość nie zamarza. Ona topi wszystkie lody. Ale tylko ta prawdziwa. Nie wiesz co to za uczucia” – mówi Sanem. 

Po nocy spędzonej w obcym domu Can przynosi Sanem tosty z pobliskiego ośrodka. “Wiedziałem od początku gdzie jesteśmy” – przyznaje Can. “Nie kłamałem. Myślałem, że zmądrzejesz. Musisz zacząć myśleć” – dodał.

“Kiedy jesteś głodna zmieniasz się w potwora. Zjedz, a potem znów będziemy się kłócić – mówi Can. 

Na koniec odcinka 106 mama martwi się o Sanem, ale Leyla cały czas ukrywa prawdę. “Mówiłam, że Sanem nie wróci. Wstąpię po nią” – mówi Leyla. 

Serial Wymarzona Miłość 106 można było obejrzeć w piątek w telewizji TVP 3. Powtórki dostępne są w internecie. Wymarzona Miłość VOD dostępna jest na TVP VOD. Kolejny odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj