Zakochani po uszy. Odcinki 145, 146, 147 i 148 – co się wydarzy?

Zakochani po uszy online
Fot. Player.pl

Zakochani po uszy to serial mający sporo fanów w Polsce. W tym tygodniu wyemitowane zostaną odcinki 145, 146, 147 i 148. Zobacz streszczenia odcinków oraz informacje gdzie oglądać serial Zakochani po uszy online na żywo i VOD.

Zakochani po uszy – streszczenia odcinków

Zakochani po uszy 145 – poniedziałek, 20 stycznia; godzina 19:30 TVN 7

Iza z pomocą Bartka potajemnie wyprowadzili Asię z rodzinnego mieszkania do Piotra. Początkowo Asia jest zła na siostrę, ale za namową narzeczonego postanawia przyspieszyć bieg wydarzeń i zamieszkać z nim już teraz. Tymczasem Tymon zamierza szukać Soni w Tarnowie, jej rodzinnym mieście. Sonia stara się przekonać mamę, że powinny sprzedać dom, co pozwoliłoby im spłacić część długu ojca. Żaneta nie chce o tym słyszeć. Po kłótni z matką Sonia postanawia przenieść się do Krakowa. Jest roztrzęsiona, w takim stanie spotyka ją Tymon… Laura jest świadkiem kłótni Wiki i Marcina, czuje, że ma szanse go poderwać.

Zakochani po uszy 146 – wtorek, 21 stycznia; godzina 19:30 TVN 7

Bartek ma dość Tymona i tego, że matka wciąż go tłumaczy i mu pomaga. Odkrywa kolejne kłamstwo brata. Tymczasem Marcin jest zły na Wiki, bo kolejny raz nie zdążyła na umówioną kolację z jego rodzicami. Uważa, że za bardzo pochłania ją praca. Sonia rozpoczyna pracę w bistro. Wkrótce pojawia się tu Żaneta, która chce, by córka wróciła do domu i opiekowała się nią. Tymon dowiaduje się o kłopotach Soni z matką.

Zakochani po uszy 147 – środa, 22 stycznia; godzina 19:30 TVN 7

Tymon postanawia wykorzystać sytuację Soni z Żanetą, żeby ją poderwać i wygrać zakład z Bartkiem. Zamierza udawać, że on tez ma kłopoty ze swoją matką. Odgrywa przed dziewczyną scenkę z matką, której wyrzuca, że to ona jest winna jego niepowodzeń i to przez nią zapisał się na terapię. Kobieta jest zszokowana, ale bierze na poważnie jego słowa i postanawia, że odtąd nie będzie nadopiekuńcza. Odcina Tymona od pieniędzy. Sonia zaczyna mu współczuć. Tymczasem Paula jest załamana, bo winiarnia coraz gorzej prosperuje, myśli, żeby zlikwidować sklep. Do akcji wkracza Pani Jola, która proponuje Paulinie spółkę…

Zakochani po uszy 148 – czwartek, 23 stycznia; godzina 19:30 TVN 7

Tymon prosi Bartka o pomoc. Chce, aby brat wpłynął na ich matkę i aby ona nadal go utrzymywała. Bartek spotyka się z matką, ale utwierdza ją w przekonaniu, że powinna podtrzymać swoją decyzję i nie dawać już Tymonowi pieniędzy. Tymonowi udaje się umówić z Sonią na spotkanie, jednak dziewczyna w ostatniej chwili je odwołuje z powodu wizyty u prawnika, który może pomóc jej w sprawie ojca. Jola i Paulina dopinają sprawę swojej spółki. Marcin i Asia informują Laurę, że zatrudniają ją na pół etatu, jednak dziewczyna jest niezadowolona, bo wszystkie dyżury ma z Asią. Asia nieoczekiwanie wpada na Tomka. Mężczyzna ma do niej żal, że go zwodziła, nie chce z nią rozmawiać…

Zakochani po uszy online

Na początku 2020 roku TVN 7 emituje sezon 3 serialu Zakochani po uszy. Można go oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30. Powtórki emitowane są następnego dnia o 11:45, a także w niedzielę, gdy puszczane są wszystkie cztery odcinki.

Zakochani po uszy online dostępny jest na platformie Player.PL. Zarówno w formie VOD, jak i na żywo. Aby oglądać TVN 7 stream online należy wykupić specjalny pakiet w cenie 10 zł.

Po premierze TVN 7 odcinki na Player.pl dostępne są za darmo. Posiadacze pakietu mogą oglądać je jeszcze przed emisją w telewizji.

Wymarzona miłość odc. 106

Wymarzona Miłość 106 – streszczenie odcinka

Wymarzona Miłość

Wymarzona Miłość – odcinki 110 i 111. Sanem dała się sprowokować