w ,

M jak miłość 1486 i 1487. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach?

W poniedziałek (20.01) i wtorek (21.01) wyemitowane zostaną kolejne odcinki serialu „M jak miłość”. Co się w nich wydarzy? Zapraszamy do obejrzenia zwiastunów oraz opisów odcinków.

Zwiastun odcinków 1486 i 1487 serialu M jak Miłość

M jak miłość – odcinek 1486

Zosia jest załamana po zerwaniu z kolejnym chłopakiem, Jackiem. Joanna postanawia córce pomóc… Tymczasem Leszek wciąż opiekuje się Niną, która wychodzi w końcu ze szpitala. Gdy biznesmen zostawia ją na kilka godzin samą, kobieta jedzie do Asi i kolejny raz próbuje ją szantażować. Marcin podejrzewa, że jego szef jest zamieszany w nielegalne interesy. Z Piotrem kontaktuje się nagle Górecki, który okazuje się byłym wspólnikiem Krajewskiego. Chce pozwać seniora za oszustwo.

M jak miłość – odcinek 1487

Lilka jest na skraju załamania po gwałcie. Mateusz wciąż próbuje ją wspierać i przysięga, że odnajdzie mężczyznę, który zranił jego ukochaną. Piotr zostawia dzieci pod opieką Pawła i zabiera Kingę na romantyczne „wagary”. Jego brat, gdy zostaje sam z czwórką maluchów, wpada w panikę. Tymczasem Rogowski urządza w Grabinie zasadzkę na złodzieja, który w nocy kradnie owoce z sadu Mostowiaków.

Zwiastun odcinka 1487

Serial „M jak miłość” oglądać można w telewizji TVP 2 w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55. Powtórki w internecie dostępne są na VOD TVP.

TVP Sport nabyło prawa transmisyjne do Pucharu Króla

Wymarzona miłość odc. 106

Wymarzona Miłość 106 – streszczenie odcinka