w

Wspaniałe stulecie odc. 308 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 308 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w sobota, 27 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 308 streszczenie szczegółowe

Bajazyd organizuje zamach na szacha Tahmasba i planuje ucieczkę do Gruzji. Okazuje się, że władca kazał zabić żołnierzy księcia. Syn Sulejmana postanawia uciekać, ale zostaje schwytany i wraz z synami zesłany do lochu. Lokman i Husejn tracą życie. Defne wraca do Amasyi i dowiaduje się, że Selim kazał zabrać jej syna, Mehmeta. Jest przekonana, że chłopiec nie żyje. Gracia Mendes dostarcza Selimowi złoto, którego zażądał szach w zamian za życie Bajazyda..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 308 wyemitowany zostanie w sobota, 27 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 308 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 308 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Dziedzictwo odc. 37 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Hotel Paradise All Stars odc 1. Powtórka VOD, opis odcinka