Dziedzictwo odc. 37 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Serial Dziedzictwo odc. 37 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 26 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Dziedzictwo odc. 37 streszczenie odcinka

Selim prosi Seher o pomoc w restauracji. Za namową Ikbal dziewczyna zabiera Yusufa i jedzie do pracy. Ponieważ spotkanie z Hiszpanami zostaje przełożone, Yaman wraca do rezydencji. Jest zaskoczony, że nie zastaje syna i jego opiekunki. Udaje się do lokalu Selima i robi Seher awanturę. Zabiera ją i Yusufa z powrotem do domu. Seher obawia się, że mężczyzna wyładuje swoją złość na Selimie. Policjanci kontynuują poszukiwania. Tymczasem Alemu i Kiraz udaje się uciec podczas transportu. Dochodzi do strzelaniny. Dziewczyna ratuje komisarzowi życie..

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Dziedzictwo?

Turecki serial Dziedzictwo odc. 37 wyemitowany zostanie w piątek, 26 maja o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 5:15. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Dziedzictwo odc. 37 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Dziedzictwo odc. 37 VOD TVP PL obejrzysz bezpłarnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w Jedynce.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ