Hotel Paradise All Stars odc 1. Powtórka VOD, opis odcinka

Hotel Paradise All Stars odc. 1 online za darmo. Gdzie oglądać nową edycję programu? Kto w nim wystąpi?

Hotel Paradise 7 odc. 1

Hotel Paradise od zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem, a teraz będzie jeszcze ciekawiej. W edycji siódmej, czyli Hotel Paradise All Stars zobaczymy gwiazdy poprzednich edycji.

Odcinek 1 obejrzeć można już 25 maja o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7. Live stream można obejrzaeć na platfomie Player.pl. Hotel Paradise online za darmo dostęny jest również na Player. Powtórki w TV emitowane są w nocy oraz w soboty.

Hotel Paradise All Stars ile ma odcinków? Cały sezon liczy 24 odcinki.

O co chodzi w Hotel Paradise All Stars?

Gwiazdy dotychczasowych edycji wracają do gry i ponownie zameldują się w raju. Widzowie będą mogli śledzić losy swoich ulubieńców już od dziś na antenie TVN7 oraz na platformie Player.pl.

Drzwi do raju znów zostały otwarte. Ale tym razem w Hotelu Paradise zawitają szczególni goście! Bohaterowie poprzednich edycji programu, którzy wciąż są singlami, ponownie przekroczą progi willi i zagrają w miłosnego pokera. Czy w nowym rozdaniu zamierzają kierować się strategią i bez zahamowań dążyć do wygranej? A może postawią na uczucia i lojalność? 

Emocjonujące pierwsze spotkanie mieszkańców raju nie obędzie się bez zaskoczeń. Ale czy na pewno dla wszystkich to będzie miła niespodzianka? W końcu każdy z nich miał w raju nie tylko przyjaciół, ale też wrogów. Kogo przyjdzie im spotkać na karaibskiej wyspie?

Żelazna zasada Hotelu Paradise pozostaje niezmienna – każdy, kto chce zostać tu dłużej, musi znaleźć pewnego partnera. Czy jako pierwsze wyboru dokonają dziewczyny, czy chłopaki? Czym będą kierować się podejmując tę ważną decyzję? Czy ich wybory okażą się słuszne? Jedno jest pewne – będzie gorąco!

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ