Wspaniałe stulecie odc. 293 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 293 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 12 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 293 streszczenie szczegółowe

Selim wraz z doradcą knują przeciwko Bajazydowi kolejną intrygę. Tymczasem Bajazyd sprowadza Annę, siostrę Defne, która usiłowała go zabić. Sulejman przyjmuje Hürrem i dowiaduje się o jej śmiertelnej chorobie. Wzywa na pomoc medyków z całego imperium. Hürrem wypędza Sumbula, który zdradził jej sekret..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 293 wyemitowany zostanie w piątek, 12 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie odc. 293 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 293 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ