w

Wspaniałe stulecie 292 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie 292 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 11 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 292 streszczenie szczegółowe

Pedro zostaje osobistym medykiem Mihrimah. Rustem w ataku zazdrości postanawia go zabić. Kobieta, chcąc uratować życie lekarzowi, ofiarowuje mu wolność. Hiszpan musi wyjechać z Konstantynopola. Namawia swoją pacjentkę, by mu towarzyszyła. Gracia Mendes sprowadza do imperium Żydów prześladowanych przez inkwizycję. Hürrem dowiaduje się, że niedługo umrze..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe Stulecie odcinek 292 wyemitowany zostanie w czwartek, 11 maja o godzinie 12:55 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka za kilka tygodni dostępna będzie w TVP 1.

Wspaniałe stulecie 292 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 292 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

AC Milan – Inter Mediolan online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 293 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?