w

Wspaniałe stulecie odc. 256 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 256 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 11 maja. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 256 streszczenie szczegółowe

Sułtan postanawia zabrać księcia Dżihangira na wyprawę przeciwko Persji. Bajazyd chce wyjawić sułtanowi prawdę o swoim ślubie z Huricihan, lecz Rüstem zabrania mu tego. Hürrem przygotowuje się do przyjęcia w seraju Anny Jagiellonki, córki Zygmunta Starego. Bajazyd wyznaje, że to Huricihan zdradziła sułtanowi tajemnicę Mustafy, przez co książę popadł w niełaskę. Mustafa dowiaduje się o planowanym zamachu na sułtana i postanawia temu zapobiec.

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 256 wyemitowany zostanie w czwartek, 11 maja o godzinie 14:000 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 256 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 256 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to niestety wszystkie odcinki po polsku nie są już tam dostępne. Dlatego sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe stulecie odc. 293 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Eurowizja 2023 online za darmo

Eurowizja 2023 stream online za darmo. Gdzie oglądać za granicą?