Wspaniałe stulecie odc. 287 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 26 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 287 streszczenie szczegółowe

Wróżbitka przepowiada Hürrem, że jeden z jej synów zabije drugiego. W wyniku intrygi Fatmy wokół domu, w którym gości Hürrem, zbierają się buntownicy pragnący zabić sułtankę. Bajazyd pożycza złoto od lichwiarek i prosi Mihrimah o pomoc w spłacie długu. O wszystkim dowiaduje się Nurbanu. Postanawia pokrzyżować plany księcia..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 287 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 26 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 287 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 287 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj