Wspaniałe stulecie odc. 286 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 23 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 286 streszczenie szczegółowe

Zaatakowana przez Dilsah Nurbanu cudem uchodzi z życiem. Sułtanka domyśla się, że za wszystkim stoi Hürrem. Selim nie chce jednak w to wierzyć. Na ciele Mihrimah pojawia się podejrzana wysypka. Sulejman, mimo sprzeciwów zazdrosnego Rustema, każe wezwać do niej młodego hiszpańskiego medyka Pedra. Defne uwodzi księcia Bajazyda..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 286 wyemitowany zostanie w piątek, 23 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 286 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 286 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj