Pierwsza Miłość 3641 streszczenie szczegółowe. Widzowie serialu są zainteresowani tym, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, bo Pierwsza Miłość po wakacjach wróci na początku września.

Pierwsza Miłość odc. 3641. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial Pierwsza Miłość odcinek 3641 wyemitowany zostanie dopiero po wakacjach. Najprawdopodobniej 4 września o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. Oczywiście wszystkie odcinki dostępne są na Polsat BOX GO. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie piątkowego odcinka.

Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

Pierwsza Miłość 3640 to ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną. Co się w nim wydarzyło? Oto jego streszczenie:

Grażyna chce pozbyć się Kacpra i szuka dowodów na zaniedbania doktora Nowaczyka. Zatrudnia nawet mecenasa, który pomoże wytoczyć przeciw niemu proces. Potrzebny jednak jest jeszcze jakiś mocny argument, który przekona sąd. Kobieta jest zdeterminowana, żeby go znaleźć. Niespodziewanie trafia na pielęgniarkę Basię, której lekarz złamał serce.

Śmiałek i Bartek omawiają ostatnie szczegóły dotyczące ślubu Romana i Celiny.

Kalina zauważa zmiany, jakie zaszły w ojcu dzięki terapii rodzinnej. Dramatyczne wydarzenia, których są świadkami, uświadamiają jej, że obie z Magdą są dla niego bardzo ważne. Tymczasem Michał ma podejrzenia, że Oskara coś łączy z sąsiadką Oliwką.

Kazanowa dowiaduje się, że jej najstarszy syn wpadł w złe towarzystwo i zadaje się z najgorszymi braćmi w całej gminie. Ci w dodatku uczą go korzystać z broni palnej. Przerażona matka, znajduje też w jego pokoju ukrytą sporą ilość gotówki. Każe Sewerynowi dowiedzieć się, skąd Andrzejek ma takie pieniądze.

Pierwsza Miłość po wakacjach przyniesie dużo emocji. Nam pozostaje odliczanie dni do odcinka 3641.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj