w

Wspaniałe stulecie odc. 280 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 280 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek, 15 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 280 streszczenie szczegółowe

Ahmet pasza informuje sułtana, że Bajazyd nie tylko nie stłumił buntu, ale również wsparł złotem ludzi, którzy wystąpili przeciwko władcy. Sulejman każe synowi wracać do stolicy. Bajazyd zwleka z wykonaniem polecenia ojca. Hürrem wysyła Rüstema, by ten sprowadził księcia nim będzie za późno. Umiera najmłodsza córka Sulejmana, Raziye. Sułtan oficjalnie ogłasza, że to Selim ma być jego następcą..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 280 wyemitowany zostanie w czwartek, 15 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 280 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 280 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Wspaniałe stulecie odc. 279 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Dziedzictwo streszczenia odcinków

Dziedzictwo odc. 46 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?