Wspaniałe stulecie odc. 279 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w środa, 14 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 279 streszczenie szczegółowe

Ahmet pasza potajemnie wysyła złoto buntownikom, stwarzając pozory, że to Bajazyd ich wspiera. Tymczasem książę próbuje ocalić ludzi, którzy zostali oszukani przez fałszywego Mustafę. Demaskuje oszusta. Hürrem zakazuje Selimowi mówić sułtanowi o ślubie Bajazyda z Huricihan..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 279 wyemitowany zostanie w środa, 14 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 279 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 279 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj