w

Wspaniałe stulecie odc. 281 streszczenie szczegółowe. Wszystkie odcinki po polsku na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 281 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 16 czerwca. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Wspaniałe Stulecie na VOD?

Wspaniałe stulecie odc. 281 streszczenie szczegółowe

Bajazyd jest rozczarowany decyzją ojca. Postanawia walczyć z Selimem i udowodnić, że Sulejman pomylił się, wybierając jego brata na następcę tronu. Hürrem dowiaduje się, że Selim brał udział w intrydze przeciwko bratu. Sułtan dowiaduje się, że to Mahidevran wspierała buntowników. Odbiera jej cały majątek..

Kiedy i gdzie oglądać?

Turecki serial Wspaniałe stulecie odc. 281 wyemitowany zostanie w piątek, 16 czerwca o godzinie 14:00 w TVP 1. Ostatni odcinek jako powtórka emitowany jest również następnego dnia o godzinie 6:05.

Wspaniałe stulecie odc. 281 VOD. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek i szukasz serialu Wspaniałe stulecie odc. 281 na TVP VOD (vod.tvp.pl), to ostatnie odcinki są tam dostępne przez kilka dni. Musisz więc szybko nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki. Dotyczy to jedynie odcinków emitowanych przez TVP 1. Sporo osób szuka odcinków na CDA, Dailymotion lub Youtube, gdzie czasami można znaleźć napisy PL.

Dziedzictwo streszczenia odcinków

Dziedzictwo odc. 46 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?

Dziedzictwo odc. 47 streszczenie szczegółowe. Co wydarzy się w odcinku?