Wspaniałe Stulecie odc. 204 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD TVP PL

Wspaniałe Stulecie odc. 204 streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w czwartek. Zobacz opis odcinka lub oglądaj powtórki na VOD TVP PL, gdzie dostępny jest lektor PL.

Wspaniałe Stulecie 204 streszczenie szczegółowe

W serialu Wspaniałe Stulecie odc. 204 Barbarossa wyjaśnia sułtanowi nieporozumienie dotyczące zaginionego listu, w którym Mustafa informował go o otwarciu stoczni. Sulejman wzywa syna na spotkanie w Bursie. Hürrem postanawia udowodnić Mihrimah, że Bali bej jej nie kocha i sułtanka powinna o nim zapomnieć. W domu weneckiego posła Bali bej spotyka Silvię, z którą romansował kiedyś we Włoszech. Ich uczucie odżywa. Mąż sułtanki Şah, Lütfü Pasza, zostaje mianowany wielkim wezyrem.

Odcinek 204 tureckiego serialu Wspaniałe Stulecie wyemitowany zostanie w czwartek 2 lutego o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Powtórka dostępna będzie następnego dnia o 10:35 w TVP Kobieta. Ponadto wszystkie odcinki z lektorem PL dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu i zobacz ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ