w

Winnice Miłości odc. 112, 113, 114. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Winnice Miłości streszczenia odcinków

Winnice Miłości odc. 112, 113, 114 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Winnice Miłości na VOD dostępny jest po premierze w TVP Kobieta.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Winnice Miłości po polsku?

Serial Winnice Miłości w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w środę premiera odcinka 112. W kolejnych dniach nastąpi emisja Winnice Miłości 113, 114, 115

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? W Grecji powstały 772 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Winnice Miłości po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Winnice Miłości streszczenia odcinków po polsku

Winnice Miłości odc. 110 streszczenie

Będący pod presją Mattheos zamierza wyjawić Achilleasowi sekret adopcji Nektariosa. Giorgos grozi Diamantisowi, że jeśli nie pomoże mu uniknąć więzienia, ujawni sensacyjne informacje na jego temat. Sifis próbuje dowiedzieć się, kto stoi za decyzją osoby, która dała Aggelidakisowi alibi. Achilleas zamierza rozpalić żar uczuć u Meliny. Gdy Eurydiki widzi, że wyrok sądu w sprawie rozwodu nie jest dla niej korzystny, ponownie bierze na cel Melinę, stwarzając nieprzyjemną sytuację w jej miejscu pracy. Diamantis zaprasza Daphni do swojego domu, co bardzo denerwuje Markosa.

Winnice Miłości odc. 111 streszczenie

Eurydiki ciągnie Achilleasa na komisariat, twierdząc, że wepchnął ją pod samochód. Melina jest z tego powodu poirytowana, a Mattheos samotnie wyjeżdża do Rzymu. Nalegania Daphni, by Markos zamknął firmę, którą prowadzi razem z Sifisem, wpędzają go w gniew. Markos przekonany, że Diamantis podkopuje jego związek z Daphni, toczy z nim walkę. Sifis wydaje się być zdeterminowany, by znaleźć kluczowego świadka, który dał fałszywe alibi ojcu Meliny. Babcia Andriani wita Konstantinę na Cyprze i rozpoczyna operację mąż. Nektarios jest zaskoczony, gdy odwiedza go detektyw, który bada jego sprawę adopcyjną. W międzyczasie Mattheos i Anastasia wspominają wspólne szczęśliwe dni, a wspomnienia przenoszą ich do ulubionego miejsca spotkań w Rzymie.

Winnice Miłości odc. 112 streszczenie

Eurydiki i Michaił zamierzają zrealizować swój plan, a Melina znajduje się w trudnej sytuacji, jeśli chodzi o relacje z Nektariosem i z Sifisem. Spotkanie Anastasii i Mattheosa w Rzymie ponownie rozpala między nimi uczucia. Oboje zaczynają mieć nadzieję na wspólną przyszłość. Stefanii udaje się przekonać Sifisa do operacji. Daphni wpada w panikę na myśl, że jej dziecko pewnego dnia może dowiedzieć się o jej przeszłości. Na Cyprze babcia Andriani uczy Konstantinę, co ma robić, aby znaleźć męża. Aggeliki wyznaje Sifisowi, że czuje się niepewnie.

Winnice Miłości odc. 113 streszczenie

Nektarios źle interpretuje obecność Michaiła w pokoju Meliny i zaczyna zachowywać się wobec niej chłodno. Melina, bojąc się reakcji Achilleasa, nic mu o tym nie wspomina, kiedy rozmawiają ze sobą przez telefon. Tymczasem w Rzymie Mattheos i Anastasia są szczęśliwsi niż kiedykolwiek, ale nie wiedzą, że ich tropem podąża Achilleas. Pijany Minas nocuje w domu Markosa i Daphni, a jego obecność przysparza gospodarzom nowych problemów. Diamantis próbuje uświadomić Antonisowi, że Mattheos też jest w Rzymie. Sifis prosi Melinę, aby była przy nim podczas operacji. Babcia Andriani uczy Konstantinę, w jaki sposób ma zaimponować zalotnikom. W tym samym czasie na Cypr przybywa Minas, który postanawia odzyskać Vasiliki. Życie Meliny i Achilleasa wywraca się do góry nogami, gdy Achilleas otrzymuje zdjęcie, na którym Melina i reżyser są do siebie przytuleni.

Winnice Miłości odc. 114 streszczenie

Zdjęcie, które Achilleas otrzymał na swój telefon, wzbudza w nim ogromną zazdrość i złość. Postanawia natychmiast wrócić na Cypr, aby powiedzieć Melinie, że chce się z nią rozstać. Melina jest jednak zdeterminowana, by o niego walczyć i udowodnić mu, że to wszystko jest częścią planu. Tymczasem na Krecie Sifis dystansuje się od Evy, czując potrzebę samotności. Minas jedzie na Cypr zdecydowany, by pobić swojego rywala i odzyskać Vasiliki. Nie zrealizuje jednak swojego planu. W Rzymie Anastasia i Mattheos martwią się o przyszłość swojego związku, ponieważ mają świadomość przepaści, jaka dzieli ich rodziny. Jednak oboje wydają się być gotowi na wszystko. Nektarios dowiaduje się od detektywa, że jest adoptowany, co burzy dotychczasową równowagę w rodzinie.

Winnice Miłości odc. 115 streszczenie

Eurydiki udaje skruchę i oszukuje, przepraszając wszystkich wokół i jednocześnie kładąc podwaliny pod swój nowy plan. Zaślepiony zazdrością i niemogący poznać prawdy Achilleas chce zerwać z Meliną, ponieważ wierzy, że ma ona romans z Michaiłem. Melina wciąż stara się udowodnić, że mówi prawdę. Tymczasem w Rzymie Anastasia postanawia zostawić przeszłość za sobą i rozpocząć nowe życie z Mattheosem. Zanim zdąży powiedzieć o tym Mattheosowi, po raz kolejny zostaje zraniona – tym razem przez kobietę. Mimo ingerencji Daphni, Eva toczy zaciekłą walkę z Minasem. Nauki, jakich babcia Andriani udziela Konstantinie, okazują się nieskuteczne. Melina jest zdruzgotana i opuszcza dom Mattheou, ale Achilleas idzie za nią, by jednak przekonać ją do powrotu. Kiedy widzi Melinę z Michaiłem, dochodzi do serii nieporozumień.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 204 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD TVP PL

Przysięga 838 ostatni odcinek

Przysięga 806 streszczenie szczegółowe