Winnice Miłości odc. 339, 340, 341. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Winnice Miłości odc. 339, 340, 341 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Winnice Miłości na VOD dostępny jest po premierze w TVP Kobieta.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Winnice Miłości po polsku?

Serial Winnice Miłości w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w wtorek premiera odcinka 339. W kolejnych dniach nastąpi emisja Winnice Miłości 340, 341, 342

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? W Grecji powstały 772 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Winnice Miłości po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Winnice Miłości streszczenia odcinków po polsku

Winnice Miłości odc. 338 streszczenie (sezon 2 odcinek 145

Melina zwraca się do Aleksandry, prosząc o pomoc w rozwiązaniu problemów psychicznych, z którymi boryka się z powodu niepłodności. Na wieść o tym Achilleas wpada w złość, bo jest przekonany, że Aleksandra zbliża się do Meliny, realizując własny, ukryty cel. Mattheos umawia się na potajemne spotkanie z Anastasią, która postanawia wyznać mu prawdę. Patroklos i Dimitra nadal przebywają w Atenach, mając jednak poczucie winy z powodu wzajemnych uczuć, nad którymi nie potrafią zapanować. Daphni odkrywa kłamstwo Markosa i Konstantiny i postanawia zastawić pułapkę. Mattheos mówi Oldze, że chce rozwodu.

Winnice Miłości odc. 339 streszczenie (sezon 2 odcinek 146

Nie zdecydowawszy do końca, czy chce być matką zastępczą, czy nie, Dimitra zostaje w Atenach jeszcze jedną noc i spędza ją w ramionach Patroklosa. Daphni, uznając spisek Konstantiny z Markosem za zdradę, ogłasza koniec ich przyjaźni. Achilleas upomina Aleksandrę za przyjęcie Meliny jako pacjentki na psychoterapię. Sifis otrzymuje jeszcze jeden cios, gdy Anastasia zamyka mu przed nosem drzwi.

Winnice Miłości odc. 340 streszczenie (sezon 2 odcinek 147

Melina nalega na rozpoczęcie sesji terapeutycznych spotkań z Aleksandrą pomimo sprzeciwu Achilleasa. Jednocześnie jest zachwycona powrotem Dimitry, ponieważ jest przekonana, że będą kontynuować plany macierzyństwa zastępczego. Olga odwiedza babcię Andriani i opowiada jej o rozstaniu z Mattheosem, po czym żąda, aby zmienił on zdanie. Anastasia, rozczarowana i zmęczona zachowaniem Sifisa wobec wszystkich, odmawia przyjęcia go z powrotem do domu. Konstantina błaga Minasa i Vasiliki o interwencję w celu pojednania z Daphni. Anna, wściekła z powodu obojętności Patroklosa, odwiedza Diamantisa i ogłasza zamiar przełożenia ślubu. Olga wyjawia Mattheosowi prawdę o Diamantisie i o swojej roli.

Winnice Miłości odc. 341 streszczenie (sezon 2 odcinek 148

Zaskoczony Mattheos wysłuchuje rewelacji Olgi na temat nikczemnego planu Diamantisa przeciwko całej rodzinie Mattheou. Patroklos i Dimitra spędzają ostatni dzień w Atenach i zdesperowani wspólnie zgadzają się, że ich życie od teraz przybierze inny obrót. Przygotowania do ślubu Patroklosa na Krecie trwają. Melina, wściekła po odkryciu, że Achilleas potajemnie spotyka się z Aleksandrą, grozi, że go opuści, ale jej miłość zwycięża i ostatecznie mu wybacza. Sifis, żałując swojego zachowania, prosi Aggeliki o wybaczenie. Daphni i Konstantina wpadają na siebie na ulicy. Lukia zabiera ze sobą dziecko do Nowego Jorku. Przypadkowo od Manolisa dowiaduje się o tym Pavlos Giannakakis.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ