Winnice Miłości streszczenia odcinków

Winnice Miłości odc. 479, 480, 481 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Winnice Miłości na VOD dostępny jest po premierze w TVP Kobieta.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Winnice Miłości po polsku?

Serial Winnice Miłości w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w środę premiera odcinka 479. W kolejnych dniach nastąpi emisja Winnice Miłości 480, 481, 482

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? W Grecji powstały 772 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Winnice Miłości po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Winnice Miłości streszczenia odcinków po polsku

Winnice Miłości odc. 477 streszczenie (sezon 3 odcinek 91

Zachowanie Stefanii sprawia, że Olga pakuje swoje rzeczy i wraca do domu. Tymczasem Nektarios, po tym, jak Patroklos odkrył przed nim szokującą prawdę o ich matce Chrysanthi i okolicznościach jej ciąży, konfrontuje się z Diamantisem.

Winnice Miłości odc. 478 streszczenie (sezon 3 odcinek 92

Nektarios stanowczo odrzuca Chrysanthi, nawet nie dając jej szansy na wysłuchanie. Tymczasem Mattheos pozostaje nieugięty i dąży do rozwodu z Anastasią, która desperacko próbuje znaleźć sposób, by się do niego zbliżyć.

Winnice Miłości odc. 479 streszczenie (sezon 3 odcinek 93

Próba samobójcza Patroklosa napełnia Chrysanthi poczuciem winy. Obwinia siebie za to zdarzenie, podczas gdy Anna, przybywając do szpitala, staje w obliczu kolejnej, nieprzyjemnej sytuacji.

Winnice Miłości odc. 480 streszczenie (sezon 3 odcinek 94

Anna ostrzega Dimitrę, by trzymała się z dala od jej męża, Patroklosa, co prowadzi do narastającego konfliktu między nimi. Decyzja Anastasii o krwawym rozliczeniu się z Sifalakisem będzie początkiem bardzo niebezpiecznej i okrutnej waśni, która narazi życie wszystkich członków rodziny Giannakakis na ogromne niebezpieczeństwo.

Winnice Miłości odc. 481 streszczenie (sezon 3 odcinek 95

Marina, córka Nektariosa i Dimitry, ma poważny wypadek podczas jazdy konnej. Nieprzytomną dziewczynkę zabiera karetka. Vasiliki i Minas rozważają zakończenie swojego związku z powodu nieporozumień dotyczących posiadania dzieci.

Winnice Miłości odc. 482 streszczenie (sezon 3 odcinek 96

Po ataku na Sifalakisa rodzina Giannakakis jest w gotowości, spodziewając się odwetu. Pavlos okazuje Oldze zainteresowanie rozwojem jej relacji z Sifisem i zobowiązuje się zrobić wszystko, by Stefania polubiła Olgę.