Winnice Miłości odc. 11, 12, 13. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Winnice Miłości streszczenia odcinków

Winnice Miłości odc. 11, 12, 13 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Winnice Miłości na VOD dostępny jest po premierze w TVP Kobieta.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Winnice Miłości po polsku?

Serial Winnice Miłości w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w czwartek premiera odcinka 11. W kolejnych dniach nastąpi emisja Winnice Miłości 12, 13, 14

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? W Grecji powstały 772 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Winnice Miłości po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Winnice Miłości streszczenia odcinków po polsku

Winnice Miłości odc. 9 streszczenie

Daphni spiskuje i robi wszystko, aby Minas i Sifis nie zorientowali się, że Melina i Achilleas spotkają się w domu Wasiliki. Diamantis zachowuje się chłodno w stosunku do Aggeliki i wpędza ją w jeszcze większą złość, ostrzegając, aby nie próbowała szantażować rodziny, by zdobyć pieniądze. Anastasia bezskutecznie próbuje zasypać powiększającą się przepaść między Meliną i Sifisem. Achilleas niechętnie wraca na Cypr, a podejrzenia Eurydiki każą jej przejrzeć jego telefon.

Winnice Miłości odc. 10 streszczenie

Po tym jak Eurydiki z telefonu Achilleasa zadzwoniła do Meliny, para zaczyna się kłócić. Nektarios mówi Christinie, że chce z nią zerwać. Dawny znajomy rozpoznaje Daphni i w obecności Diamantisa nazywa ją jej poprzednim imieniem. To otwiera puszkę Pandory i zmusza Daphni do stanięcia twarzą w twarz z własną przeszłością. Melina zamierza podjąć ostatnią próbę uratowania swojego małżeństwa z Sifisem i błaga Achilleasa, aby oparł się fascynacji, którą nawzajem do siebie czują. Achilleas nie jest jednak w stanie zapanować nad swoją namiętnością i jeszcze tej samej nocy postanawia udać się na Kretę. Anastasia dzwoni do Mattheosa, aby dowiedzieć się, kto go szantażował, by odwołać ślub. Po raz kolejny Minas zamierza wspomnieć Sifisowi, że Melina ma romans.

Winnice Miłości odc. 11 streszczenie

Pod wpływem Minasa, Sifis brutalnie atakuje Melinę i oskarża ją o zdradę. Przerażona Melina ucieka i prosi Daphni o pomoc. Mattheos ma zamiar wyznać Anastasii prawdziwy powód, dla którego odwołał ich ślub. Poza nim jest jeszcze tylko jedna osoba w rodzinie, która zna ten wielki sekret. Nektarios otrzymuje radosne wieści, które zbliżają go do Dimitry. Christina jest oburzona. Aggeliki stara się o wsparcie finansowe i zwraca się z prośbą do starego znajomego. Kiedy Achilleas dowiaduje się, że Melina przeszła ciężkie chwile, postanawia spotkać się z nią na Krecie. Przed wyjazdem rozmawia z Eurydiki i wyznaje jej, że jest zakochany w innej kobiecie!

Winnice Miłości odc. 12 streszczenie

Eurydiki jest wściekła po tym, jak Achilleas powiedział jej, że jest zakochany w kimś innym. Wychodzi na jaw nowa, okrutna część jej duszy. Sifis prosi Melinę, aby przebaczyła mu, że ją zaatakował. Melina postanawia podjąć jeszcze jedną próbę ratowania swojego małżeństwa, ale ma świadomość, że czuje nieodparty pociąg do Achilleasa. Diamantis zamierza przekazać Daphni 35% udziałów w swojej firmie, co bardzo denerwuje Sifisa i Anastasię. Achilleas bez zapowiedzi odwiedza dom Meliny i prosi ją, by pojechała z nim do Aten. Melina zaczyna rozważać tę propozycję, a niespodziewane wieści ułatwiają jej podjęcie decyzji. Melina pędzi do Aten, by odwiedzić matkę, którą czeka operacja. Daphni mówi Mattheosowi, że Achilleas jest zakochany w Melinie.

Winnice Miłości odc. 13 streszczenie

Kiedy Mattheos zdaje sobie sprawę, że Achilleas jest zdeterminowany, by zdobyć Melinę, między braćmi dochodzi do konfliktu. Zagraża to nie tylko ich wspólnym interesom z rodziną Giannakakis, ale może spowodować inne, tragiczne skutki. Achilleas jednak nie poddaje się i dalej próbuje zbliżyć się do Meliny, mimo że ta zachowuje się wobec niego chłodno. Kiedy Anastasia dowiaduje się, że Mattheos wrócił na Kretę, wpada w furię i prosi Minasa, by znalazł jej broń. Konstantina boi się, gdy Diamantis odwiedza ją wcześnie rano w jej stołówce, aby powiedzieć, że zna całą prawdę. Christina szantażuje Nektariosa, by zmusić go do podtrzymania romansu. Zupełnie nie liczy się z ciążą Dimitry i odmową Nektariosa. Melina jest oszołomiona, gdy Wasiliki mówi jej, że widziała Sifisa i Aggeliki przytulających się w jego samochodzie.

Wspaniałe Stulecie odc. 201 dzisiejszy odcinek

Wspaniałe Stulecie odc. 204 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD TVP PL

Akacjowa 38 streszczenia, powtórki VOD, ile odcinków ma serial?