w

Winnice Miłości odc. 209, 210, 211. Ile odcinków, streszczenia, powtórki

Winnice Miłości streszczenia odcinków

Winnice Miłości odc. 209, 210, 211 streszczenie szczegółowe. Ile odcinków ma serial? Zobacz co wydarzy się i gdzie oglądać wszystkie odcinki po polsku w internecie. Ostatni odcinek serialu Winnice Miłości na VOD dostępny jest po premierze w TVP Kobieta.

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki Winnice Miłości po polsku?

Serial Winnice Miłości w TVP Kobieta emitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Już w sobotę premiera odcinka 209. W kolejnych dniach nastąpi emisja Winnice Miłości 210, 211, 212

Winnice Miłości ile odcinków w Polsce?

Ile odcinków ma serial Winnice Miłości? W Grecji powstały 772 odcinki i można się spodziewać, że tyle samo odcinków po polsku wyemituje telewizja TVP Kobieta. Każdy odcinek trwa około 45 minut.

Powtórki w telewizji również są dostępne. Ostatni odcinek w TVP Kobieta emitowany jest następnego dnia o godzinie 9:40. Gdzie obejrzeć serial Winnice Miłości po polsku na VOD? Ostatni odcinek po premierze w TV publikowany jest na TVP VOD, gdzie dostępne będą wszystkie odcinki po polsku za darmo. Bez konieczności szukania napisów PL, bez logowania i rejestracji.

Poniżej prezentujemy również streszczenia szczegółowe odcinków.

Winnice Miłości streszczenia odcinków po polsku

Winnice Miłości odc. 207 streszczenie

W Chanii odbywają się dwie oddzielne uczty organizowane przez Diamantisa i Pavlosa. Sifis odrzuca pomoc finansową ojca i wyraża całą nienawiść, jaką do niego czuje. Na Cyprze Mattheos po raz kolejny ostro odnosi się do Achilleasa, żądając zwrotu rodzinie wszystkich pieniędzy. Melina czuje się winna, że doszło do tak poważnego konfliktu między dwoma braćmi, ale Achilleas robi wszystko, co w jego mocy, aby pokazać jej swoją miłość. Postanawiają spróbować zapłodnienia in vitro i powiększyć rodzinę. Konstantinę i Manolisa czeka wielka niespodzianka, gdy zostaje otwarty testament zmarłej ciotki.

Winnice Miłości odc. 208 streszczenie

Sifis odrzuca wszelką pomoc ze strony najbliższego otoczenia i postanawia porzucić zarówno rodzinny biznes, jak i dom. Kiedy Melina słyszy o fatalnej sytuacji finansowej Sifisa, bardzo się denerwuje i prosi Achilleasa, aby pozwolił jej natychmiast pojechać na Kretę. Daphni jest zrozpaczona, ponieważ Panitsa wciąż ją odsuwa, uważając, że jest idealną nianią dla dziecka, co doprowadza do konfliktu między nią a Markosem. Manolis i Konstantina również zaczynają się spierać, gdy Manolis naciska, aby mieli dziecko. Po wniesieniu oskarżenia o uprowadzenie Meliny wszyscy muszą udać się na policję, by zeznawać. Eurydiki oskarża i obciąża Patroklosa, mając w ręku stosowne dowody. Aby uniknąć oskarżenia, Patroklos zwraca się do Diamantisa i prosi go o pieniądze. Anastasia jest zdeterminowana, by poinformować Mattheosa, że spodziewa się jego dziecka i próbuje się z nim skontaktować…. Mattheos musi spotkać się z Olgą, ale plan wizyty w jej domu kończy się niepowodzeniem, bo psy Olgi zaczynają szczekać, a ona bierze go za złodzieja.

Winnice Miłości odc. 209 streszczenie

Mattheos zaczyna interesować się Olgą, ale myśl o Anastasii jest silniejsza. Melina próbuje przekonać Sifisa, by przestał odrzucać pomoc innych. Achilleas z trudem akceptuje fakt poświęcenia Sifisa dla ocalenia Meliny oraz to, że jest ona z nim na Krecie, odkładając zapłodnienie in vitro i chęć posiadania dziecka. To mu uświadamia, jak głęboka jest miłość Sifisa i Meliny. Mimo smutku próbuje pogodzić się z babcią Andriani, jednak bez powodzenia. Konstantina dowiaduje się, że oprócz papugi jest jeszcze pięć zwierząt, które musi zabrać ze względu na ostatnie życzenie ciotki. Tymczasem policja na Krecie prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa George’a Aggelidakisa. Minas oskarża Melinę o zrujnowanie Sifisa. W tym samym czasie Eurydiki szantażem zmusza Patroklosa do przyjazdu do Chanii.

Winnice Miłości odc. 210 streszczenie

Achilleas i Mattheos przypadkowo spotykają się w restauracji w Nikozji i widać, że dzieli ich przepaść. Melina próbuje pomóc Sifisowi, który jest na krawędzi bankructwa. Anastasia zwierza się Aggeliki, że jest w ciąży. Patroklos wywiera presję na Diamantisa, aby dał mu pieniądze, by pozbyć się szantażującej go Eurydiki. Diamantis, zgorzkniały i wściekły na Patroklosa, odmawia mu pomocy, więc Patroklos nie ma innego wyjścia, jak tylko się poddać i zgadza się wziąć udział w spisku, którego celem jest skłócenie Meliny i Achilleasa. Anastasia jedzie na Cypr, aby powiedzieć Mattheosowi o swojej ciąży. Olga wścieka się z powodu problemów w pracy i decyduje się na odejście. Anastasia i Mattheos stają ze sobą twarzą w twarz.

Winnice Miłości odc. 211 streszczenie

Patroklos knuje z Eurydiki. Mattheos próbuje przekonać Olgę, aby zmieniła zdanie i nie rezygnowała z pracy. Anastasia obserwuje całą sytuację, zachowując dystans. Ostatecznie decyduje, że nie porozmawia z Mattheosem i wraca na Kretę, nie mówiąc mu nic o swojej ciąży. Sifis odmawia powrotu do winnicy. Pavlos opowiada Markosowi o swoich podejrzeniach, że za porwaniem Meliny stoi Diamantis. Obaj postanawiają zbadać sprawę. Konstantina i Manolis martwią się, że papuga przestała mówić. Lukia wyjawia Pawlosowi, że spotkała się z Sifisem. Między Meliną i Achilleasem dochodzi do nieporozumień, które nie wynikają z ich winy.

Winnice Miłości odc. 212 streszczenie

Na skutek knowań Eurydiki Achilleas wierzy, że Melina spała z Sifisem i wściekły leci do Chanii. Atakuje Melinę, która niczego nie podejrzewa. Mattheos dzwoni do Meliny, żądając sprzedaży domu, który podarował jej Achilleas w prezencie, aby spłacić dług wobec rodziny. Sifis, który stracił wszystko, przeprowadza się do domu Aggeliki, co bardzo uszczęśliwia Stefanię. Patroklos w dalszym ciągu szantażuje Diamantisa i prowadzi grę przed Mattheosem i Olgą, aby utrzymać swoją pozycję w winnicach.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 204 streszczenie szczegółowe. Powtórka VOD TVP PL

Przysięga 838 ostatni odcinek

Przysięga 806 streszczenie szczegółowe