Strona głównaSerialeWspaniałe Stulecie 152, 153, 154 streszczenie. Ile odcinków? Powtórki VOD TVP

Wspaniałe Stulecie 152, 153, 154 streszczenie. Ile odcinków? Powtórki VOD TVP

Wspaniałe Stulecie 152, 153, 154 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Ile odcinków ma serial? Kiedy i gdzie oglądać powtórki w TV i internecie?

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie?

Serial Wspaniałe Stulecie po polsku w 2022 roku można znów oglądać w telewizji TVP. Obecnie serial eemitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Do ramówki TVP 1 wróci po mistrzostwach świata w piłce nożnej.

Wspaniałe Stulecie odc. 152 oglądać można w czwartek 24 listopada, a w kolejnych dniach nastąpi emisja odcinków 153, 154, 155.

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórki? Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 10:50 (TVP Kobieta). Wspaniałe Stulecie po polsku trafia również na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie? Widzowie mogą obejrzeć 312 odcinków po polsku.

Wspaniałe Stulecie streszczenie szczegółowe odcinków

Wspaniałe Stulecie 150 streszczenie

Firuze uczy księcia Cihangira języka perskiego. Ibrahim dowiaduje się, że jego córka żyje. Hürrem obiecuje zdradzić Ibrahimowi, gdzie znajduje się dziewczynka. Stawia jednak warunek: ma pozbyć się Firuze. Ibrahim nie może wybaczyć Hatice, że w tajemnicy oddała jego dziecko. Rozkazuje szukać dziewczynki. Mustafa odwiedza ojca Heleny, który jest przekonany, że książę ożeni się z jego córką.

Wspaniałe Stulecie 151 streszczenie

Trwają prace nad reformą prawa w imperium. Hürrem zaprasza ważne osoby w państwie z nadzieją, że wesprą jej działalność dobroczynną. Sułtanka Hatice sprzeciwia się idei Hürrem. Nigar wychodzi za mąż za Rüstema agę. Ibrahim pasza przyjmuje ultimatum Hürrem.

Wspaniałe Stulecie 152 streszczenie

Ibrahim pasza poznaje imię swojej córki – Kader, czyli przeznaczenie. Rozpoczyna się spór między paszą a Hatice o to, co ma się stać z dziewczynką. Hürrem niepokoi się, że książę Mehmet poświęca zbyt wiele czasu jednej z nałożnic, Klarze. Ibrahim wreszcie spotyka się ze swoją córką. Do stolicy przybywa Barbarossa.

Wspaniałe Stulecie 153 streszczenie

Na świat przychodzi syn księcia Mustafy. Sułtan przyjeżdża do Manisy, by zobaczyć wnuka. Hatice jest zazdrosna o to, że Ibrahim spędza więcej czasu ze swą nieślubną córką niż dwojgiem ich wspólnych dzieci. Mihrimah ukradkiem spotyka się z Yahyą.

Wspaniałe Stulecie 154 streszczenie

Trwają rozmowy z posłami króla Franciszka, którzy przybyli prosić Wysoką Portę o wsparcie w walce z Karolem V. Ibrahim pasza pod nieobecność władcy znów zachowuje się jak sam sułtan. Nigar dowiaduje się, że jej córka żyje. Książę Mehmet zostaje zaatakowany i ciężko ranny. Firuze spada z konia podczas przejażdżki.

Wspaniałe Stulecie 155 streszczenie

Trwają poszukiwania Abbasa Agi, podejrzanego o napaść na księcia Mehmeta. Hürrem obwinia księcia Mustafę. Sulejman każe Mustafie pozbyć się ukochanej z haremu. Nigar bezskutecznie próbuje zobaczyć się z córką. Zazdrosny o Ibrahima Paszę, Rustem nie pozwala kobiecie samotnie opuszczać domu.