Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie 312, 313 streszczenie szczegółowe odcinków po polsku. Ile odcinków ma serial? Kiedy i gdzie oglądać powtórki w TV i internecie?

Ile odcinków ma serial Wspaniałe Stulecie?

Serial Wspaniałe Stulecie po polsku w 2022 roku można znów oglądać w telewizji TVP. Obecnie serial eemitowany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 19:30 w TVP Kobieta. Do ramówki TVP 1 wróci po mistrzostwach świata w piłce nożnej.

Wspaniałe Stulecie odc. 312 oglądać można w wtorek 1 sierpnia, a w kolejnych dniach nastąpi emisja odcinków 313, 314.

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórki? Ostatni odcinek powtarzany jest następnego dnia o 10:50 (TVP Kobieta). Wspaniałe Stulecie po polsku trafia również na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Ile odcinków ma Wspaniałe Stulecie? Widzowie mogą obejrzeć 312 odcinków po polsku.

Wspaniałe Stulecie streszczenie szczegółowe odcinków

Wspaniałe Stulecie odc 310 streszczenie

Poirytowany pijaństwem Selima sułtan zakazuje picia wina w całym imperium. Syn Selima i Nurbanu Murat, dzięki wsparciu Mihrimah, zyskuje aprobatę Sulejmana i wręcza mu wyjątkowy podarunek. Nurbanu nie może zaznać spokoju przez Safiye, wybraną przez Mihrimah faworytę księcia Murata, która tak jak ona pochodzi z weneckiego rodu Baffo.

Wspaniałe Stulecie odc 311 streszczenie

Sulejman na własne uszy słyszy, jak kupcy w Konstantynopolu skarżą się na niego. Postanawia wyruszyć na Szigetvar. Medycy uprzedzają, że będzie to jego ostatnia wyprawa. Selim coraz gorzej znosi pobyt w Kutahyi, wciąż prześladują go wspomnienia Bajazyda. Mahidevran odbywa ostatnią rozmowę z Mihrimah.

Wspaniałe Stulecie odc 312 streszczenie

Trwa oblężenie Szigetvaru. Sulejman spotyka się z Zygmuntem Zapolyą. Mihrimah i Sumbul wspominają dawne czasy. Mihrimah wyjeżdża do Edirne. Nurbanu nie może się doczekać, kiedy Selim zostanie sułtanem. Sulejman umiera, a władzę przejmuje Selim.