Złoty Chłopak odc. 1 VOD. Powtórka i streszczenie

Złoty Chłopak odc 1 powtórka VOD i streszczenie szczegółowe po polsku. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 28 sierpnia. Gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki serialu Dziedzictwo na VOD?

Złoty Chłopak odcinek 1 streszczenie

Nocą do pokoju Ferita niepostrzeżenie wchodzi tajemnicza kobieta. Ku zaskoczeniu Halisa, funkcjonariusze policji pojawiają się w domu rodziny Korhanów. Ferit jest oskarżony o przetrzymywanie nieletniej kobiety. Zniecierpliwiony kolejnymi eskapadami wnuka, Halis podejmuje decyzję o zaaranżowaniu mu małżeństwa. Tymczasem Esme wraz z córkami odwiedza lokalny bazar, a Seyran potajemnie umawia się ze swoim chłopakiem.

Kiedy i gdzie oglądać turecki serial Złoty Chłopak?

Turecki serial Złoty Chłopak odc. 1 wyemitowany zostanie w poniedziałek, 28 sierpnia o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Dzisiejszy odcinek powtarzany jest następnego dnia o 6:05. Oczywiście wszystkie odcinki Dziedzictwo po polsku można oglądać również w internecie.

Złoty Chłopak odc. 1 VOD TVP PL. Gdzie obejrzeć wszystkie odcinki po polsku?

Jeśli przegapisz ostatni lub dzisiejszy odcinek to nic straconego. Łatwo znajdziesz powtórki w internecie. Wszystkie odcinki, w tym Złoty Chłopak VOD TVP PL obejrzysz bezpłatnie. Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 1.


Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ