Strona głównaTelewizja onlineTVN 7 online streamHotel Paradise odcinki online. Kiedy leci, gdzie obejrzeć? Powtórki za darmo

Hotel Paradise odcinki online. Kiedy leci, gdzie obejrzeć? Powtórki za darmo

Hotel Paradise All Stars online za darmo. Kiedy leci? Odcinki nowego sezonu oglądać można w TVN 7. Powtórki Hotel Paradise dostępna jest w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7.

Hotel Paradise All Stars kiedy leci?

Hotel Paradise to program, który zyskał dużą oglądalność. Do tej pory wyemitowane zostało pięć sezonów. Pierwsze cztery edycje nagrywane były na Zanzibarze. Sezon 5 i 6 powstał w Panamie. Od 25 maja 2023 roku można obejrzeć siódmą edycją – Hotel Paradise All Stars, w której zobaczymy byłych uczestników.

Hotel Paradise All Stars składa się z 24 odcinków. Tym razem można je oglądać pięć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7 oraz online. Program ponownie prowadzi Klaudia El Dursi

Hotel Paradise online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Hotel Paradise online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia.

OGLĄDAJ HOTEL PARADISE NA PLAYER.PL

Od niedawna platforma Player nie jest darmowa. Najtańszy pakiet można obecnie wykupić za 8 zł miesięcznie. Fani Hotel Paradise 6 otrzymają tam również rozszerzone odcinki oraz dodatkowe filmy z Zanzibaru, które pozwolą być jeszcze „bliżej” uczestników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj