w

Hotel Paradise 6 odcinki online. Kiedy leci, gdzie obejrzeć? Powtórki za darmo

Hotel Paradise 5

Hotel Paradise 6 online za darmo. Kiedy leci? Odcinki nowego sezonu oglądać można w TVN 7. Powtórki Hotel Paradise dostępna jest w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7.

Hotel Paradise 6 kiedy leci?

Hotel Paradise to program, który zyskał dużą oglądalność. Do tej pory wyemitowane zostało pięć sezonów. Pierwsze cztery edycje nagrywane były na Zanzibarze. Sezon 5 powstał w Panamie. Podobnie będzie z szóstym.

Hotel Paradise 6 składa się z 60 odcinków. Tym razem można je oglądać pięć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7 oraz online. Program ponownie prowadzi Klaudia El Dursi

Hotel Paradise 6 online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Hotel Paradise 6 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia.

OGLĄDAJ HOTEL PARADISE NA PLAYER.PL

Od niedawna platforma Player nie jest darmowa. Najtańszy pakiet można obecnie wykupić za 8 zł miesięcznie. Fani Hotel Paradise 6 otrzymają tam również rozszerzone odcinki oraz dodatkowe filmy z Zanzibaru, które pozwolą być jeszcze „bliżej” uczestników.

Kiedy lecą odcinki Hotel Paradise 4 online i w TV

  • Poniedziałek 29.08 – Hotel Paradise 6 odc. 1, 20:35
  • Wtorek 30.08 – Hotel Paradise 6 odc. 2, 20:35
Serial Wspaniałe Stulecie 94

Wspaniałe Stulecie odc. 75 streszczenie szczegółowe

Vikingur - Lech transmisja na żywo

Vikingur – Lech transmisja online. Mecz na żywo w internecie za darmo