Hotel Paradise 5 odcinki online. Kiedy leci, gdzie obejrzeć? Powtórki za darmo

Hotel Paradise 5 online za darmo. Kiedy leci? Odcinki nowego sezonu oglądać można w TVN 7. Powtórki Hotel Paradise dostępna jest w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7.

Hotel Paradise 5 kiedy leci?

Hotel Paradise to program, który zyskał dużą oglądalność. Do tej pory wyemitowane zostały 4 sezony. Ostatnie edycje nagrywane były na Zanzibarze. Sezon 5 powstał w Panamie.

10
Hotel Paradise 5 odcinki online. Kiedy leci, gdzie obejrzeć? Powtórki za darmo

Oglądaj na Player.PL PROMOCJA

Wykup miesięczny lub roczny abonament Player.PL w promocyjnej cenie i oglądaj seriale oraz programy online jeszcze przed premierą w TV.

Hotel Paradise 5 składa się z 60 odcinków. Tym razem można je oglądać pięć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w telewizji TVN 7 oraz online. Program ponownie prowadzi Klaudia El Dursi

Hotel Paradise 5 online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Hotel Paradise 5 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? W sobotę TVN7 emituje wszystkie odcinki z danego tygodnia.

OGLĄDAJ HOTEL PARADISE NA PLAYER.PL

Od niedawna platforma Player nie jest darmowa. Najtańszy pakiet można obecnie wykupić za 8 zł miesięcznie. Fani Hotel Paradise 5 otrzymają tam również rozszerzone odcinki oraz dodatkowe filmy z Zanzibaru, które pozwolą być jeszcze „bliżej” uczestników.

Kiedy lecą odcinki Hotel Paradise 4 online i w TV

  • Czwartek 5.05 – Hotel Paradise 5 odc. 44, 20:35
  • Poniedziałek 9.05 – Hotel Paradise 5 odc. 45, 20:35
  • wtorek 10.05 – Hotel Paradise 5 odc. 46, 20:35
  • Środa 11.05 – Hotel Paradise 5 odc. 47, 20:35

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P