w

Hotel Paradise odcinki online. Kiedy leci, gdzie obejrzeć? Powtórki za darmo

Hotel Paradise 7 powtórki

Hotel Paradise 7 online za darmo. Kiedy leci? Odcinki nowego sezonu oglądać można w TVN 7. Powtórki Hotel Paradise dostępna jest w internecie na platformie Player oraz w sobotę w TVN7.

Hotel Paradise 7 kiedy leci?

Hotel Paradise to program, który zyskał dużą oglądalność. Do tej pory wyemitowane zostało sześć sezonów. Pierwsze cztery edycje nagrywane były na Zanzibarze. Sezon 5 i 6 powstał w Panamie, a najnowsza siódma część nagrana została w Kolumbii.

28 sierpnia 2023 roku można obejrzeć Hotel Paradise 7 odc. 1.

Ile odcinków ma sezon 7?

Hotel Paradise 7 składa się z 48 odcinków. Tym razem można je oglądać pięć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w telewizji TVN 7 oraz online. Program ponownie prowadzi Klaudia El Dursi.

Hotel Paradise online. Gdzie obejrzeć powtórki odcinków za darmo

Hotel Paradise 7 online można oglądać oczywiście na platformie Player. Kiedy powtórki w telewizji? Odcinki powtarzane są w nocy w TVN Style i TVN 7.

OGLĄDAJ HOTEL PARADISE NA PLAYER.PL

Od niedawna platforma Player nie jest darmowa. Najtańszy pakiet można obecnie wykupić za 8 zł miesięcznie. Fani Hotel Paradise 7 otrzymają tam również rozszerzone odcinki oraz dodatkowe filmy z Zanzibaru, które pozwolą być jeszcze „bliżej” uczestników.

The Voice of Poland powtórki

The Voice of Poland na żywo online. Odcinki live, powtórki w TV i VOD

Powtórka filmu Tętno

Film dokumentalny „Tętno” w TVP 1. Gdzie obejrzeć powtórkę online i cały film?