w

Na Wspólnej online bez logowania. Streszczenie odcinków 3351, 3352, 3353

Na Wspólnej online za darmo bez logowania

Na Wspólnej online za darmo bez logowania można oglądać na Player. Serial online dostępny jest również na WP Pilot. Prezentujemy streszczenie odcinków 3351, 3352, 3353.

Na Wspólnej online za darmo

Na Wspólnej można oglądać w telewizji TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15. Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Na Wspólnej online za darmo bez logowania można oglądać na platformie Player. Odcinki za free dostępne są po emisji w TVN.

Dostępne są tam również wcześniej, ale wtedy należy posiada przynajmniej pakiet START, który kosztuje 5 zł miesięcznie. Ponadto Na Wspólnej online za darmo można oglądać w porze emisji, jako live stream z TVN za free na WP Pilot.

OGLĄDAJ NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

Streszczenia odcinków za darmo

Na Wspólnej 3350 streszczenie

Nina napisała do Darii, że rezygnuje ze spektaklu. Dziedzicówna próbuje skontaktować się z dziewczyną, ale w domu dziecka dowiaduje się, że Nina zniknęła! Wieczorem Daria z Adamem słyszą dziwne dźwięki zza drzwi wejściowych. Na wycieraczce znajdują… noworodka!

Przemek próbuje wypierać, że może być ojcem synka Dagmary. Ukrywa to też przed Moniką… Tymczasem Smolny niczego nie zamierza udawać. Spotyka się z Dagmarą i pyta ją wprost, czy jest… dziadkiem?!

Agnieszka dowiaduje się od męża, Seby i lekarza, że Hebel uległ wypadkowi ratując życie innym ludziom. Jednak wersje mężczyzn na tyle się różnią, że Olszewska zaczyna nabierać podejrzeń… Takie same wątpliwości ma co do zeznań Sylwka, którego ma bronić. Agnieszka podejrzewa, że chłopak jest członkiem gangu „Ojca”, który wykorzystuje młodzież z patologicznych rodzin!

Na Wspólnej 3351 streszczenie

Daria i Adam zgłaszają na policję podrzucenie niemowlęcia. Po badaniach szpitalnych okazuje się, że maleńka dziewczynka ma zaledwie kilkanaście godzin. Lekarka każe Dziedzicównie zastanowić się, czyje to dziecko – najwyraźniej ktoś im ufał… Niebawem Daria ma nowe zmartwienie – Nina dostaje krwotoku!

Przemek dociska – Dagmara musi powiedzieć, czy ma z nim dziecko. Kobieta twierdzi, że to synek jej męża, do którego wróciła. Młody Smolny oddycha z ulgą, ale Krzysztof namawia go do zrobienia testu na ojcostwo… Tymczasem Basia jest pod wrażeniem zwycięskiej powieści erotycznej w konkursie ich wydawnictwa. Jej autorka ma niebywałą wyobraźnię!

Ela, mimo choroby, idzie do pracy – dziś ma konferencję prasową w sprawie nowej kampanii fundacji. Elżbieta fatalnie się czuje i… traci głos! Sytuację ratuje Kostek – przejmuje mikrofon i robi świetne wrażenie na przedstawicielach partnerskiej fundacji. Szefowie radzą, by Ela poszła na chorobowe – jej pracownik wszystkim się zajmie!

Na Wspólnej 3352 streszczenie

Młody Smolny spotyka się z mężem Dagmary – Paweł jest w szoku, gdy słyszy, że jego była ma dziecko! Uświadamia Przemkowi, że wszystko co powiedziała mu kobieta było kłamstwem! Przemek z Pawłem nachodzą Dagmarę – chcą wiedzieć, który z nich jest ojcem!

Lekarka potwierdza to, czego Daria się domyśliła – Nina ma komplikacje poporodowe! Sprawa musi być zgłoszona – dziewczynie grozi kara za podrzucenie noworodka. Daria prosi o pomoc Weronikę… Tymczasem Ninie zostaje przyniesione jej dziecko! Dziewczyna nie chce na nie patrzeć…

Hebel, po wiadomości o śmierci kolejnego kumpla, załamuje się. Przekonany, że on będzie następny, chce zrezygnować z biznesu z młodymi programistami… Tymczasem Agnieszka próbuje przekonać Sylwka, żeby nie brał na siebie winy za kradzież, którą chce go obciążyć „Ojciec”. Uświadamia chłopakowi, że za skoki gangstera siedzi wielu takich jak on!

Na Wspólnej 3353 streszczenie

Dziewczyny ze szkoły Danusi zaangażowały się w spektakl. Chcą nim uświadomić chłopcom, że swoją seksistowską zabawą depczą ich godność. Przedstawienie jest szokujące! Nauczyciele są pod wrażeniem, ale chłopcy… zdają się niczego nie rozumieć. Słysząc ich komentarze Kasia nie wytrzymuje!

Daria proponuje Adamowi, żeby zostali rodziną zastępczą dla córeczki Niny. Co na to Namysłowski? I co na to Nina? Ponieważ Daria nagle rezygnuje z udziału w przedstawieniu, rolę Czerwonego Kapturka przejmuje Renata. Maria nie jest zadowolona, bo jej córka nie zna roli. Ziębowa decyduje, że wycofują spektakl z konkursu…

Ela nie odpuszcza Kostkowi – nawet będąc na chorobowym wydzwania do niego, by pokazać kto rządzi w fundacji… Tymczasem Julka martwi się, że nie ma szans u piłkarza Mike’a. Mela znajduje rozwiązanie – wystartują do żeńskiej drużyny futbolowej! Nowakównie tak bardzo zależy, że prosi ojca o treningi na boisku!

Oglądaj Na Wspólnej online za darmo bez logowania i rejestracji na Player lub na WP Pilot.

Leśniczówka online

Leśniczówka odc. 304 i 305 streszczenie szczegółowe

Sylweter online

Sylwester online na żywo. Stream z TVP 2 i Polsat