w

Na Wspólnej online bez logowania. Streszczenie odcinków 3247, 3248, 3249

Na Wspólnej online za darmo bez logowania

Na Wspólnej online za darmo bez logowania można oglądać na Player. Serial online dostępny jest również na WP Pilot. Prezentujemy streszczenie odcinków 3247, 3248, 3249.

Na Wspólnej online za darmo

Na Wspólnej można oglądać w telewizji TVN od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15. Powtórki emitowane są nie tylko w telewizji, ale również w internecie. Na Wspólnej online za darmo bez logowania można oglądać na platformie Player. Odcinki za free dostępne są po emisji w TVN.

Dostępne są tam również wcześniej, ale wtedy należy posiada przynajmniej pakiet START, który kosztuje 5 zł miesięcznie. Ponadto Na Wspólnej online za darmo można oglądać w porze emisji, jako live stream z TVN za free na WP Pilot.

OGLĄDAJ NA WSPÓLNEJ NA PLAYER.PL

Streszczenia odcinków za darmo

Na Wspólnej 3093 online

Renatę odwiedzają Adam i Daria. Kraszewska jest bardzo zadowolona, widząc ich razem. Daria robi awanturę ojcu – Sławek tłumaczy córce, że kocha Tanię, ale nie chce ranić Renaty. Błaga córkę, by nic jej nie mówiła…

Joanna nie zamierza zostawiać policji sprawy truciciela zwierząt. Uważa, że szybciej go złapią, patrolując osiedle w grupach sąsiedzkich. Bergowie zwołują zebranie – okazuje się, że mieszkańcy chętnie przyłączą się do działania. Już podczas pierwszego patrolu Bogdan wraz z sąsiadem zauważają podejrzanego mężczyznę…

Michał ma wystąpienie przed klasą Ignasia – będzie mówił o swoim zawodzie budowlańca. Na szkolnym korytarzu mina mu rzednie. Spotyka innego tatę – Stebnicki jest pilotem myśliwca, a jego opowieści zwalają z nóg! Po lekcjach obaj tatusiowie z synami umawiają się na sparing piłkarski. Ostra zabawa… kończy się dla Michała dramatycznie!

Na Wspólnej 3094 online

Baliszewski ma polecenie od Bastiana Brauna, żeby natychmiast sprzedał VIPlotka. Zaraz po tym Adrian dziękuje Tymonowi, że informacją o podsłuchach w redakcji obniżył wartość pisma, które chce przejąć… Tymczasem Smolny próbuje się dowiedzieć od dawnego ochroniarza z firmy Basi, jak to było z „kradzieżą” jej laptopa. Zdenerwowany mężczyzna nachodzi Smolnych wieczorem!

Daria i Adam witają jego młodszego brata. Namysłowski jest przekonany, że Dawid polubi jego ukochaną – nic bardziej mylnego… Dziedzicówna dowiaduje się, że komornik zajął pensję Tani. Podejrzewa, że Sławek będzie chciał pomóc finansowo kochance. Wściekła dziewczyna wpada do domu kochanki ojca i obrzuca ją najgorszymi wyzwiskami!

Honorata nadal mieszka u Marty i Mikołaja. Leśniewski próbuje przekonać matkę, żeby wróciła do męża. Zaprasza Romana na rodzinny obiad. Podczas spotkania Hoffer robi wszystko, żeby obłaskawić żonę.

Na Wspólnej 3095 online

Smolny nie wytrzymuje i wyzywa Tymona od piesków Baliszewskiego – między byłymi przyjaciółmi dochodzi do bójki! Tymon nie odpuszcza zniewagi – wieczorem dzwoni do Adriana i mówi, że uwięził Krzysztofa! Baliszewski natychmiast przyjeżdża na miejsce. Stwierdza, że muszą… zabić Smolnego!

Renata zostaje wypisana ze szpitala po operacji usunięcia piersi. Sławek cały czas próbuje być dla niej wsparciem. Jednak wieczorem Kraszewska znajduje w jego kurtce rękawiczki Tatiany! Czy podwójne życie Dziedzica w końcu wyjdzie na jaw?

Weronika zalicza kolejne porażki… Weronika wyznaje Agnieszce, że pozwoliła Robertowi zostać w domu. Przekonuje przyjaciółkę, że jej partner zapisał się na terapię. Tymczasem Robert kompletnie sobie na spotkaniach AA nie radzi…

Oglądaj Na Wspólnej online za darmo bez logowania i rejestracji na Player lub na WP Pilot.

Przysięga 484 streszczenie

Przysięga odc. 261 i 262 streszczenie szczegółowe

Charleroi FC - Lech transmisja

Apollon – Lech transmisja online. Super Polsat i Polsat Sport pokażą mecz na żywo